متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

نسخه بتای ۶۴ بیتی گوگل کروم برای ویندوز ۷ و ۸ منتشر شد

12345 (بدون نظر)
Loading...
848

نسخه ۶۴ بیتی گوگل کروم آخرین قدم را قبل از انتشار نهایی برداشت، چون روز چهارشنبه گوگل نسخه بتای آن را منتشر کرد. اگر دوست داشته باشید می‌توانید به صفحه کروم ۶۴ بیتی نسخه بتا مراجعه کنید و این مرورگر را برای ویندوز ۷ و ۸ دانلود کنید. گوگل وعده داده که تمامی اطلاعات شما (از جمله پسوردها، بوک‌مارک‌ها و باقی اطلاعات) بدون هیچ تغییری به مرورگر جدید منتقل خواهد شد. (گوگل قبلا در ماه ژوئن نسخه‌های Dev و Canary مرورگر ۶۴ بیتی خود را منتشر کرده بود.)

Chrome

ممکن است برای شما این سوال پیش بیاید که اصلا چه نیازی به نسخه ۶۴ بیتی گوگل کروم دارید؟ پاسخ سوال شما این است که نسخه ۶۴ بیتی این امکان را به این نرم‌افزار می‌دهد که بیش از ۴ گیگابایت از رم دیوایس شما را به کار بگیرد، ضمن اینکه عملکرد بهتری هم دارد. این نسخه سریع‌تر از نسخه ۳۲ بیتی کروم است، خصوصا در گرافیک و محتوای چند رسانه‌ای!

علاوه‌ بر همه این موارد، نسخه ۶۴ بیتی باثبات‌تر است و در طول استفاده کمتر کرش می‌کند. کروم ۶۴ بیتی هنوز در نسخه بتا هست و نسخه نهایی آن منتشر نشده پس باید انتظار بعضی از مشکلات‌ها و باگ‌ها را در این نسخه داشت.

مرجع: TheNextWeb

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نسخه ۶۴ بیتی گوگل کروم آخرین قدم را قبل از انتشار نهایی برداشت، چون روز چهارشنبه گوگل نسخه بتای آن را منتشر کرد. اگر دوست […]