متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

طبق شایعات ویندوز ۹ برای کاربران ویندوز XP، ۷ و ویستا رایگان عرضه خواهد شد!

12345 (بدون نظر)
Loading...
82

با توجه به گزارش ZDNet، ویندوز ۹ احتمالا برای کاربران نسخه‌های قدیمی ویندوز مثل ویندوز XP و ۷ و ویستا رایگان خواهد بود. طبق این گزارش کاربران نسخه‌های قدیمی ولی همچنان محبوب ویندوز ممکن است بتوانند ویندوز ۹ را به طور رایگان دریافت کنند تا شاید انگیزه‌ای باشد برای ترک نسخه قدیمی و پیوستن به نسخه جدید ویندوز! البته لازم به ذکر است که در این گزارش حرفی از کاربران ویندوز ۸ و ۸.۱ به میان نیامده است.

Windows 9

از جمله ویژگی‌های پیش‌بینی شده در ویندوز ۹ می‌توان به وجود یک استارت منوی جدید و همین‌طور اپ‌های مترو که می‌توانند به شکل پنجره‌ای نمایان شوند اشاره کرد. با اینکه هنوز خبر رسمی‌ای از مایکروسافت در مورد تاریخ انتشار ویندوز ۹ شنیده نشده ولی پیش‌بینی می‌شود که سال ۲۰۱۵ سالی خواهد بود که ویندوز ۹ پا به عرصه وجود خواهد گذاشت.

قطعا مایکروسافت در جریان هست که ویندوز ۸ و ۸.۱ تا به اینجا با محبوبیت چندانی مواجه نشده‌اند. سهم ویندوز ۸.۱ دسکتاپ از ۶.۶۱ درصد در ماه ژوئن به ۶.۵۶ درصد در ماه جولای سقوط کرده و از سوی دیگر سهم ویندوز ۸ هم از ۵.۹۳ درصد در ژوئن به ۵.۹۲ درصد در جولای افت کرده است.

مسلما مایکروسافت باید کاری کند که ویندوز ۹ هم به عاقبت ویندوز ۸ و ۸.۱ دچار نشود و طوری نشود که کاربران از آن استقبال نکنند.

مرجع: DigitalTrends

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با توجه به گزارش ZDNet، ویندوز ۹ احتمالا برای کاربران نسخه‌های قدیمی ویندوز مثل ویندوز XP و ۷ و ویستا رایگان خواهد بود. طبق این […]