یارِ مسی از چلسی آمد! هازارد و مسی روی کاور بازی FIFA 15 خودنمایی می کنند

یارِ مسی از چلسی آمد! هازارد و مسی روی کاور بازی FIFA 15 خودنمایی می کنند
  • 1393/5/31
  • سهیل دارائی
  • 1

بدون شک قرارگیری تصویر یک بازیکن فوتبال بر روی جلد یا کاور سری بازی های فوتبالی FIFA می تواند نشان از شایستگی آن بازیکن در زمان حال حاضر داشته باشد. در تازه ترین اخبار به دست آمده از FIFA 15، به نظر می رسد که کمپانی بازیساز EA تصمیم خود را گرفته است و کاور این بازی در بازار کشورهای اروپایی بلژیک، فرانسه، ایرلند، هلند و انگلستان مُنقش به طرحی از لیونل مسی و “Eden Hazard” (ادن هازارد) ستاره باشگاه چلسی انگلستان خواهد بود.

fifa_15

هازارد بلژیکی که پیش تر توانسته بود عنوان بهترین بازیکن فوتبال جوان سال را نیز به خود اختصاص دهد حالا تصویرش به کاور بازی FIFA 15 نیز راه یافته است و جالب است بدانید که خود وی نیز از این موضوع بسیار مسرور است. وی در واکنش به این اتفاق اذعان داشته است که تمام عمر خود مشغول بازی کردن سری های بازی FIFA بوده است و قرارگیری تصویرش روی کاور FIFA 15 را یکی از افتخارات بزرگ خود می داند.

همان طور که پیش تر نیز ذکر کردیم، این بازی محبوب و جدید قرار است تا یک ماه و سه روز آینده، یعنی در تاریخ سوم مهرماه در بازار امریکای شمالی عرضه گردد و روز بعدی نیز پای خود را به اروپا باز نماید. در انتها شایان ذکر است که بازی FIFA 15 بر روی PC و کنسول های بازی 3DS, PlayStation 3, PS4, Wii, Vita, Xbox 360 و Xbox One قابل اجرا می باشد.

» منبع : vg247 «

دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *