PES از FIFA نمی ترسد!

PES از FIFA نمی ترسد!
 • 1393/6/17
 • سهیل دارائی
 • 4

پیش تر در گویاآی تی در رابطه با جنگ لفظی سازندگان دو بازی فوتبالی جدید سال 2015 خبر دادیم (لینک مربوطه)، حال به نظر می رسد این جنگ لفظی وارد فاز تازه ای شده است.

gaming-pes-2015-screenshot-6

Adam Bhatti که مدیر شاخه اروپای بازی PES می باشد دوباره خط و نشان جدیدی برای رقیب خود کشیده است. وی در مصاحبه تازه ای با XboxAchievements، مدعی شده است که نسخه 2015 این بازی چیزی از رقیب خود FIFA15 کم ندارد و با توجه به گام های بلندی که در طراحی PES 2015 برداشته شده است امسال رقیبی سرسخت برای FIFA15 خواهد بود.

Adam Bhatti خاطر نشان کرد که PES 2015 از FIFA15 نمی هراسد و امسال این بازی در جایگاه مناسبی در جهت رقابت با FIFA15 قرار دارد. او در سخنانی جنجالی اذعان کرده است که تا پیش از نمایش تریلر FIFA15، نگران وضعیت رقابت این دو بازی بوده است اما پس از مشاهده این تریلر نگرانی های وی رفع شده است!

pes_2015

البته در مصاحبه منتشر شده، Adam Bhatti بارها به این نکته اشاره داشته است که قصد توهین و بی احترامی به طراحان و طرفداران FIFA15 ندارد و این نظر شخصی وی می باشد که در مقابل PES جدید، FIFA حرفی برای گفتن ندارد.

 شاید یکی از دلایل بالیدن مدیر شاخه اروپای بازی PES به نسخه جدید این بازی، استفاده از FOX engine در این بازی باشد. گرافیک بالای این نسخه از PES نیز از دیگر دل خوشی های Adam Bhatti می باشد. با تفاسیر Adam Bhatti باید شاهد نسخه فوق العاده ای از سری بازی های PES در سال جاری باشیم اما این که این سخنان تا چه حد صحیح هستند تا زمان عرضه بازی باید صبور بود.

» منبع : attackofthefanboy «

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 4 دیدگاه
 1. جالب اینجا است که خودشون هم میدونن در مقابل فیفا چیزی نیستن.در واقع دیگه همه میدونن اون موقعه ای که EA فیفا می ساخته کونامی داشته برنامه کودک می ساخته.

 2. فازش چییه
  pes
  ده سال دیگم به فیفا نمیرسه
  البته کاش میرسید و باعث رقابت میشد و پیشرفت هر دو بازی
  اما حالا حالا ها فیفا برنده این نبرده

 3. والا من فیفا رو بلد نیستم ولی تا اونجایی که میدونم طرفداران PES شاید کمتر از یک چهارم فیفا باشن. کونامی تو PES 14 گند زد .واسه همین هنوز نسخه 13 رو دارم.امیدوارم لااقل تو 2015 جبران کرده باشه!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *