گوشی های iphone 6 و iPhone 6 Plus برترین دوربین ها را دارند!

گوشی های iphone 6 و iPhone 6 Plus برترین دوربین ها را دارند!
  • 1393/7/2
  • بهرام مرتاضی
  • 2

iPhone 6 و iPhone 6 Plus به صدر لیست معتبر تست عکاسی DxOMark رسیدند. هم اکنون کارایی دو پرچمدار Cupertino از نظر این موسسه در رده “استاندارد طلایی” است.

gsmarena_001

iPhone 6 و iPhone 6 Plus هر دو امتیاز 82 را از این موسسه دریافت کردند. امتیازی که تا کنون هیچ دستگاهی موفق به کسب آن نشده است. این تست پیش از این و بر روی Galaxy S5, Xperia Z2 و Xperia Z3 انجام شده بود و هر سه دستگاه امتیاز 79 را کسب کرده بودند.

iPhone 6 امتیاز 83 را برای عکاسی ثابت دریافت کرد در حالی که برادر بزرگترش موفق به کسب امتیاز 84 شد. امتیاز iPhone 6 Plus با توجه به به کارگیری تثبیت کننده اپتیکال عددی را کسب کرده است که دست نیافتنی به نظر می رسد.

gsmarena_002

تمرکز خودکار (Autofocus) خارق العاده و رندرینگ رنگ خوب، حفظ جزئیات مناسب و کارایی فلش شبه خورشیدی از نکات قوت این دو دستگاه است.

جالب است بدانید که iPhone 6 از برادر بزرگترش در فیلم برداری نمره بیشتری را کسب کرده است و با 80 امتیاز جلوتر از او قرار دارد. iPhone 6 Plus اما به خاطر آثار لرزش کمی که در تصویربرداری از خود نشان داد امتیاز 79 را کسب کرد.

هر دو گوشی تمرکز خودکار فوق العاده سریع و دقیقی را از خود نشان دادند. رنگ ها در هر شرایط جذاب باقی ماند. این تست ها بهترین نتایجی را حاصل کرده است که تا به حال تیم موبایل DxOMark انجام داده اند.

GSMArena

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 2 دیدگاه
  1. همچین آش دهن سوزی هم نیست این محصول !
    سونی و ال جی محصولات بهتری رو عرضه کردند

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *