متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

سود ۱۵ میلیاردی اپل، حاصل رشد ۵۰ درصدی فروش اپلیکیشن ها

12345 (بدون نظر)
Loading...
91

از هر دلار که در اپ استور خرج می شود، ۳۰ سنت آن به اپل می رسد. با در نظر گرفتن این مسئله، نگاهی به اعلامیه اپل در مورد فروش محصولات اپ استور در سال ۲۰۱۴ می اندازیم.

مسئولان اپل اعلام کرده اند فروش اپلیکیشن ها در اپ استور ۵۰ درصد افزایش داشته که این امر باعث عاید شدن سودی معادل ۱۵ میلیارد برای اپل و دولوپرها شده است. تنها ۸ روز پس از سال ۲۰۱۵، اپ استور با فروشی معادل نیم میلیارد دلار، دو رکورد جدید را برای خود به ثبت رساند :

 • بیشترین فروش در روز اول سال
 • بیشترین فروش در هفته اول سال

Post

در سال ۲۰۱۳، درآمد اپ استور چیزی حدود ۱۰ میلیارد دلار بوده، در حالی که این رقم در سال ۲۰۱۴ به ۱۵ میلیارد رسیده و سهم اپل از این مقدار، ۴.۵ میلیارد دلار بوده است.

طبق اعلام مسئولین فروش اپل، مقدار فروش اپ استور تا به حال ۱۸۳ میلیارد دلار است که این خود نیز رکوردی برای این فروشگاه به شمار می رود و سود بسیار زیادی را نصیب اپل و برنامه نویسان کرده است.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
2 دیدگاه
 1. طراحی سایت می‌گوید

  سلام تشکر از مطالب خوبتون.

  1. مهدي ده نبي می‌گوید

   سلام
   خواهش می کنم 🙂

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از هر دلار که در اپ استور خرج می شود، 30 سنت آن به اپل می رسد. با در نظر گرفتن این مسئله، نگاهی به اعلامیه اپل در مورد فروش محصولات اپ استور در سال 2014 می اندازیم. مسئولان اپل اعلام کرده اند فروش اپلیکیشن ها در اپ استور 50 درصد افزایش داشته که این امر باعث عاید شدن سودی معادل 15 میلیارد برای اپل و دولوپرها شده است.