GTA V شاید برای اجرا در آخرین تنظیمات گرافیکی به کارتی قوی تر از GTX 770 نیاز داشته باشد

GTA V شاید برای اجرا در آخرین تنظیمات گرافیکی به کارتی قوی تر از GTX 770 نیاز داشته باشد
  • 1393/10/20
  • نادر عظیمی
  • 1

شرکت راکستار همانطور که می دانید برنامه ای دارد تا GTA V را برای PC منتشر کند. در این بین همچنین نگرانی هایی بین گیمرها برای تاریخ انتشار بازی وجود دارد و علتش  عدم اعلام سیستم موردنیاز بازی از سوی راکستار است که چندهفته گذشته وعده اش را داده بود.

علاوه بر آن بسیاری در انتظار اعلام سیستم موردنیازند و همچنان به انتظارشان ادامه می دهند. اگرچه اطلاعاتی از نسخه PC منتشر نمی شود اما برخی کاربرین انجمن NfoHump بیکار ننشسته و اطلاعاتی غیررسمی دراین باره منتشر می کنند.

حال به تازگی یکی از این کاربرین تصاویری از اجرای بازی برروی سیستمی با مشخصات کارت گرافیک GTX 770 Lighting Edition، پردازنده Intel Core i5 3570K و رم ۸GB منتشر کرده که نشان می دهد در آخرین تنظیمات گرافیکی نمی باشد. بازیکن با چنین مشخصاتی بازی را در تنظیماتی بدون MSAA/tessellation برای رسیدن به ۶۰ فریم ریت اجرا کرده است.

انتظار می رود اطلاعات رسمی بزودی از سوی راکستار منتشر شود. GTA V قرار است ۲۷ ژانویه ۲۰۱۵ برای PC انتشاریابد. شما می توانید در ادامه تصاویر را تماشا کنید:

دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه
  1. ولی در عوضش تیمی که داره روی نسخه pc کار میکنه، همون تیم مکس پین 3 هستش که فکر نکنم کسی گرافیک روان و زیباشو فراموش کنه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *