متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

بسته الحاقی جدید Alien: Isolation معرفی شد

12345 (بدون نظر)
Loading...
84

عنوان دلهره بقای Alien: Isolation ساخته استودیو The Creative Assembly برای PC,PS4,PS3,XBOX One,XBOX 360 بوده که در ۷ اکتبر سال گذشته از سوی شرکت سگا راهی بازار شد.

استودیو The Creative Assembly تاکنون ۲ بسته الحاقی منتشر کرده و حال به معرفی سومین بسته خود به نام Safe Heaven با یک مود جدید پرداخت. از محتواهای Safe Haven می توان به نقشه های چالشی جدید، مود جدید چالشی و مراحل چالشی نجات اشاره کرد. در مود چالشی جدید بازیکن باید ۱۰ مرحله چالشی را بدون اینکه کشته شود سپری کند.

شما در این بسته الحاقی در نقش Hughes مدیر ارتباطات ایستگاه فضایی Sevastopol بازی می کنید. شما می توانید Hughes را در طی کردن ۱۰ مرحله چالشی راهنمایی کنید.

Alien: Isolationداستانش ۱۵ سال پس از فیلم Ridley Scott اتفاق می افتد. شما در بازی نقش Amanda Ripley دختر Ellen را بازی می کنید که مادرش را گم می کند. در این بین آماندا جهت کسب اطلاعاتی از مادرش به ایستگاه فضایی Sevastopol رفته اما ورود آماندا با حضور بیگانه ای در آن مصادف می شود. شما باید با یافتن اطلاعاتی از ایستگاه Sevastopol فرار کرده تا طعمه بیگانه فضایی نشوید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عنوان دلهره بقای Alien: Isolation ساخته استودیو The Creative Assembly برای PC,PS4,PS3,XBOX One,XBOX 360 بوده که در ۷ اکتبر سال گذشته از سوی شرکت سگا […]