اولین سری تلفن هوشمند ماژولار گوگل در پورتوریکو عرضه می شود

اولین سری تلفن هوشمند ماژولار گوگل در پورتوریکو عرضه می شود
  • 1393/10/25
  • مجتبی
  • 0

گوگل در دومین کنفرانس توسعه دهنگان پروژه تلفن هوشمند ماژولار خود موسوم به Project Ara، خبر داد که سری اول این محصول در پورتوریکو عرضه خواهد شد. این دستگاه در نیمه دوم سال ۲۰۱۵ در پورتوریکو و توسط دو اپراتور OpenMobile و Claro عرضه می گردد تا وضعیت بازار آن تست و بررسی شود.

همانطور که احتمالا می دانید تلفن هوشمند ماژولار گوگل به کاربران اجازه می دهد تا قطعات مورد نظر و دلخواه خود را نظیر پردازنده، حافظه، کارت گرافیکی، دوربین و سایر موارد انتخاب کنند و بر حسب آن مبلغ دستگاه نهایی تعیین می گردد.

قدرت انتخاب

گوگل از ۱۱ ماژول اولیه برای این محصول در کنفرانس خود پرده برداشت. اما ماژول های سوم شخص نیز پس از عرضه این دستگاه در پورتوریکو به ارائه خواهند شد که احتمالا تعداد انها نیز بین ۲۰ تا ۳۰ ماژول است.

بر اساس گزارشی که وب سایت معتبر TheVerge از مدیر اصلی پروژه تلفن هوشمند ماژولار Ara منتشر کرده، وی بیان داشته که گوگل می خواهد برررسی کند که چگونه قادر به انجام نهایت تلاش و توان خود در ایجاد قدرت انتخاب به مشتریان خواهد بود.

همچنین بنظر می رسد بر اساس برنامه از پیش تعیین شده گوگل برای این پروژه، قرار است تا طراحی جدیدی از Spiral 2 که فرم کلی ظاهری دستگاه را شامل می گردد انجام شود و طرحی زیباتر و جذاب تر ایجاد شود.

[منبع: Techradar]

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *