آموزش نحوه استفاده از قابلیت های جدید Google Maps در iOS

آموزش نحوه استفاده از قابلیت های جدید Google Maps در iOS
  • 1393/10/26
  • مهدي ده نبي
  • 1

همانطور که می دانید٬ نرم افزار Google Maps به تازگی برای Android و iOS آپدیت شد. این آپدیت شامل رفع برخی باگ ها و اضافه شدن چند قابلیت جدید بود که با هم به بررسی این قابلیت ها بر روی سیستم عامل iOS می پردازیم. با گویا آی تی همراه باشید.


google-maps-choose-on-map

در ورژن جدید این نرم افزار٬ می توانید نقطه شروع و پایان مسیر خود را با قرار دادن پین ها مشخص کنید و سپس به مسیریابی بین این دو نقطه بپردازید. حال آنکه در ورژن قبلی٬ شما فقط می توانستید تنها از مکان فعلی خود مسیریابی کنید. هنگامی که میخواهید مسیریابی کنید٬‌یک منو به عنوان Choose on map به این نرم افزار اضافه شده است که وظیفه انجام ویژگی مذکور را بر عهده دارد.

google-maps-cuisine-filter

همچنین قابلیت جدید دیگری که اضافه شده است٬ قابلیت فــیلتـــر نمودن کلمات است. به عنوان مثال وقتی میخواهید به دنبال رستوران ها بگردید٬ می توانید با لمس عبارت Filter در پایین گوشه راست صفحه نمایش٬ به صفحه ای هدایت می شوید که علاوه بر Price و Rating که قبلا موجود بود٬ عبارت Cuisine را خواهید دید که با لمس آن٬ می توانید گزینه های دلخواه خود را به این جستجو اضافه نمایید.

google-maps-app-weather

در آپدیت جدید Google Maps همچنین می توانید به صورت آنلاین٬ آب و هوای بسیاری از کشورها و شهرهای دنیا را به صورت آنلاین مشاهده نمایید.

اگر تا به حال اپلیکیشن Google Maps را روی دستگاه خود نصب نکرده اید٬ می توانید هم اینک آن را به رایگان از اپ استور دانلود نمایید.

دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *