چگونه در ios یک پوشه بی نام بسازیم؟

چگونه در ios یک پوشه بی نام بسازیم؟
  • 1395/9/17
  • زهرا معبودی
  • 0

کار با پوشه ها در iOS یکی از ویژگی هایی است که به شما در نظم بخشیدن به محیط برنامه هایتان کمک بسزایی می کند به عنوان مثال حتما شما هم تعداد زیادی از برنامه ها را روی گوشی خود دارید که هیچ نیازی به آن ها نمی بینید و عملا برنامه های بی استفاده ای هستند. در مورد چنین برنامه هایی توصیه ما به شما ایجاد یک پوشه با نامی مثل “Garbage” (این کلمه به معنای زباله است اما شما می توانید هر نام دلخواه دیگری را به جای آن جایگزین نمایید.) و انتقال آن ها به پوشه مذبور است. این کار تا حد زیادی به خلوت شدن لیست برنامه های شما کمک خواهد کرد و بهت از آن این که شما حتی به صورت اشتباهی هم آن ها را باز نخواهید کرد.

در مورد کار با پوشه ها یکی از روش هایی که iOS هرگز اجازه آن را به شما نخواهد داد ایجاد یک پوشه بی نام است. اما امروز در گویا آی تی قصد داریم با یک ترفند بسیار ساده به شما بیاموزیم که چگونه یک پوشه بی نام در این سیستم عامل ایجاد نمایید و هر برنامه ای که دوست دارید را در آن قرار دهید.

directory-anonymous-ios-

روشی که قصد داریم به شما بیاموزیم هیچ نیازی به هک و یا جیلبریک کردن دستگاه شما ندارد و تنها یک راه حل بسیار ساده و سریع است. برای انجام این کار شما نیاز دارید تا یک برنامه را از دسته  “Food & Drinks” اپ استور دریافت نمایید. پس از دریافت برنامه برای ایجاد یک پوشه بی نام انگشت خود را روی برنامه مورد نظر بگذارید تا برنامه تکان بخورد و سپس آن را به سمت بالای برنامه های دیگر منتقل نمایید تا به این وسیله یک پوشه جدید ایجاد شود. در این حالت پوشه باز شده جدید هیچ نامی نخواهد داشت. پس از انجام این کار می توانید برنامه Food & Drinks  را از گوشی و یا پوشه مورد نظر پاک کنید و یا آن را برای ایجاد پوشه های جدید دیگر نگه دارید.

هرچند دلیل دقیقی برای این اتفاق وجود ندارد اما در هرصورت با انجام این کار iOS به شما اجازه ساخت یک پوشه بی نام را می دهد. این کار می تواند یک ترفند رضایت بخش برای شما باشد.

امیدواریم این ترفند برای شما مفید و کارآمد باشد. نظرات و دیدگاه های خود را با و دیگر کاربران گویا آی تی در میان بگذارید و با انتشار این مطلب در شبکه های اجتماعی خود دیگران را نیز از این ترفند کاربردی مطلع نمایید.

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *