بازی Assassin’s Creed: Rogue در ماه آوریل برای PC عرضه می شود [شایعه]

بازی Assassin’s Creed: Rogue در ماه آوریل برای PC عرضه می شود [شایعه]
  • 1393/11/17
  • میلاد جهاندار
  • 2

شرکت یوبیسافت در سال ۲۰۱۴ از نظر عرضه عناویی از فرنچایز Assassin’s Creed بسیار فعال بوده زیرا در سال گذشته این شرکت فرانسوی عنوان Assassin’s Creed: Rogue برای PS۳,XBOX ۳۶۰ و عنوان Assassin’s Creed: Unity برای PC,PS۴,XBOX ONE عرضه نمود.

در ماه های پایانی بود که یویبسافت نسخه PC عنوان نسل هفتمی Assassin’s Creed: Rogue را پس از درخواست بیشمار طرفداران برای PC تایید کرد. داستان بازی وقایع بین داستان دو نسخه Assassin’s Creed ۳ و Assassin’s Creed: Black Flag می باشد. شخصیت اصلی فردی است به نام Shay Patrick Cormac که تمپلاری قاتل به شمار می رود و دیگر از یاران اساسین ها نیست بلکه به دشمن آنها تبدیل شده است.

در ادامه با ما باشید.

یوبیسافت زمانی که به تایید نسخه PC پرداخت متاسفانه تاریخی جز سال ۲۰۱۵ چیز دیگری اعلام نکرد و طرفداران را در انتظار قرار داد. در این بین برای کسب اطلاعاتی از تاریخ انتشار عناوینی که در تاریخ نامشخصی عرضه می شوند باید به سراغ فروشگاه های معتبر آنلاین رفت تا صفحه فروش این عناوین را در این گونه فروشگاه ها برای آگاه شدن از تاریخ انتشارشان مشاهده کرد.

به تازگی یکی از این فروشگاه ها، فروشگاه چکی Playman بوده که تاریخ انتشار نسخه PC بازی Assassin’s Creed: Rogue را آوریل ۲۰۱۵ ذکر کرد. مشخص نیست این فروشگاه از روی چه حسابی تاریخ را آوریل ۲۰۱۵ اعلام نمود اما باید تا زمانی که تاریخ انتشار رسمی مشخص نشده برای آگاهی از تاریخ انتشار به این تاریخ های فروشگاه ها بسنده کرد.

عنوان Assassin’s Creed: Rogue ساخته استودیو Ubisoft Sofia با موتورگرافیکی AnvilNext برای PS۳,XBOX ۳۶۰ بوده که 11 نوامبر منتشر شد و در تاریخ نامشخصی برای PC عرضه می گردد.

شما در ادامه می توانید تصویر صفحه فروش بازی Assassin’s Creed: Rogue را در سایت Playman با تاریخ انتشار ذکر شده در آن مشاهده کنید:

5

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 2 دیدگاه
  1. اگه بازی استراتژی باگرافیک خیلی بالا وجدید می شناسید که واسه Pcیا اندروید معرفی کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *