با Duolingo زبان های مختلف را رایگان بیاموزید

با Duolingo زبان های مختلف را رایگان بیاموزید
  • 1393/11/17
  • مجتبی
  • 1

یادگیری زبان های مختلف همیشه یکی از مواردی بوده که روش های مختلفی را برای آن عرضه کرده اند. می توان برای اینکار از کلاس ها و آزمایشگاه های زبان بهره برد. اما از زمانی که تلفن های هوشمند وارد زندگی روزمره ما شده اند خیلی چیزها تغییر کرده. هم اکنون تعداد بسیار زیادی اپلیکیشن و حتی بازی سرگرم کننده برای آموزش زبان های مختلف برای همه پلتفرم های موبایلی تولید و عرضه شده است.

در این میان اپلیکیشن Duolingo یکی از محبوبترین ها است. برخلاف بیشتر اپلیکیشن های مشابه که فقط بر روی یک زبان خاص تمرکز دارند، در اپلیکیشن مورد بحث شما می تونید زبان های مختلفی چون اسپانیایی، فرانسوی، آلمانی، پرتغالی، ایتالیایی، و انگلیسی را بیاموزید.

بزرگترین مزیت Duolingo  رایگان بودنش است. علاوه بر اینها، روش بسیار جالبی را برای یادگیری ارائه می دهد که در واقع می توان آن را سرگرمی محسوب نمود. اما در کنار همه قابلیت ها، Duolingo کیفیت آموزشی بسیار بالایی هم دارد. به گفته سازنده آن آموزش های ارائه شده در این اپلیکیشن در حد آموزش های ارائه شده در برترین داتشگاه های جهان است.

در ادامه مطلب با گویا آي تی همراه باشید.

اگر برای یادگیری زبان نمی توانید به دانشگاه یا مراکز آموزشی بروید و در عین حال نیاز به روشی برای یادگیری زبان مورد نظر خود دارید و می خواهید زبان را به صورت کامل و کاربردی یاد بگیرید اپلیکیشن یاد شده می تواند برای شما بهترین انتخاب باشد.  در هنگام کار با اپلیکیشن مورد بحث تجربه شما افزایش می یابد و با روشی و سبک آموزشی Duolingo شما گام به گام تا یادگیری زبان مورد نظر پیش خواهید رفت. یک حالت امتیاز گیری هم در این اپلیکیشن در نظر گرفته شده تا اشتیاق کاربران برای یادگیری بیشتر و بیش تر گردد. در بخش امتیازات برتر می توانید رتبه کسب شده خود را در بین سایر استفاده کنندگان از این اپلیکیشن مشاهده کنید.

نسخه جدید ارائه شده Duolingo در هر دو حالت افقی و عمومی به خوبی کار می کند و با تمام تلفن های هوشمند اندرویدی با هر سایز صفحه ای هماهنگی دارد. همچنین این اپلیکیشن به خوبی بر روی انواع تبلت های اندرویدی، ویندوز فونی و ios نیز اجرا می گردد.

اپلیکیشن مورد بحث برای هر سه پلتفرم ویندوزفون، ios و اندروید به صورت رایگان در دسترس است.

noskhe-android-w19

[button color=”blue” link=”http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/duolingo-learn-languages-for-free/2d89520e-d360-4b5b-ba5a-5a15064aa935″ align=”center” target=”_blank” icon=”momizat-icon-windows8″]دانلود از ویندوزفون استور[/button]

[button color=”gray” link=”https://itunes.apple.com/us/app/duolingo-learn-languages-for/id570060128?mt=8″ align=”center” target=”_blank” icon=”momizat-icon-apple”]دانلود از اپ استور[/button]

[button color=”green2″ link=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.duolingo” align=”center” target=”_blank” icon=”momizat-icon-android”]دانلود از گوگل پلی[/button]

دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *