مشخصات جزئی و احتمالی از Sony Xperia Z4 در تست Geekbench به بیرون درز کرد

مشخصات جزئی و احتمالی از Sony Xperia Z4 در تست Geekbench به بیرون درز کرد
  • 1393/11/22
  • میلاد جهاندار
  • 0

بسیاری انتظار دارند سونی در نمایشگاه MCV 2015 به جای تابستان امسال از تلفن هوشمند پرچم خود یعنی Xperia Z4 رونمایی کند. اما به تازگی مشخص شد سونی حضور پررنگی در رویداد MCV 2015 بارسلونا نداشته و با این حساب باید احتمال معرفی Xperia Z4 در رویداد مذکور را غیرممکن بدانیم.

صرف نظر از زمان معرفی تلفن هوشمند Xperia Z4 سونی ، باتوجه به نتایج اخیر تست Geekbench از این تلفن هوشمند به نظر می رسد پرچم دار جدید سونی سخت افزار بسیار چشمگیری دارد. حدس و گمان ها درباره سخت افزار این تلفن هوشمند بسیار است اما طبق تست تلفن هوشمند Xperia Z4 احتمالا به پردازنده Snapdragon 810 کوالکام مجهز است.

همچنین به نظر می رسد تلفن هوشمند مذکور دارای حافظه 3 گیگابایتی و سیستم عامل اندروید 5.0.2 آب نبات چوبی است. متاسفانه جزئیات دیگری در دسترس نیست اما طرفداران از سونی انتظار دارند Xperia Z4 صفحه نمایش QHD داشته باشد و این انتظار با صفحه نمایش Full HD تلفن هوشمند Xperia Z3 خیلی زیاد نیست.

ما علاوه بر این تصور می کنیم Xperia Z4 همچون پیشینیانش قابلیت ضد گرد و غبار و آب داشته باشد. در حال حاضر تمامی این مشخصات شایعه بیش نیستند و باید منتظر اعلام مشخصات رسمی از سوی شرکت سونی بود.

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *