۱۰ اپلیکیشن کسب و کار برای ویندوز فون که بهتر آنها را داشته باشید

۱۰ اپلیکیشن کسب و کار برای ویندوز فون که بهتر آنها را داشته باشید
  • 1393/12/3
  • مهرداد فراهانی
  • 0

درحال حاضر سیستم عامل های اندروید و iOS بر جهان اسمارت‌فون ها، حکم فرمایی می کنند و از طرف دیگر در میان کاربران علاقمند به کسب و کار ها تمایل برای استفاده از سیستم عامل بلک‌بری از بین رفته است. با این حال، ویندوزفون این فرصت را پیدا کرده است که به یک سیستم عامل برای کاربران علاقمند به کسب و کار، تبدیل شود که با اظافه کردن تعداد فزاینده ای از برنامه های کسب و کار در فروشگاه ویندوز فون این قضیه کاملا مشهود است، اما به عنوان هر کاربر ویندوز فون می دانید، چیدن برنامه های مفید در میان dreck می تواند وقت گیر باشد. به همین دلیل ما این کار سخت را به وسیله پیدا کردن بهترین ها از بین هزاران اپلیکیشن کسب و کار در دسترس برای ویندوز فون برایتان انجام داده ام.

۱) GoToMeeting

اگر شما صاحب شرکت و یا یک بازاریاب هستید بهتر است از اپلیکیشن GoToMeeting برای برگزاری سخنرانیها استفاده کنید، برنامه GoToMeeting برای کاربران ویندوزفون یک راه مناسب برای پذیرفتن دعوت و حضور در جلسات از طریق گوشی های هوشمند خود، ارائه می دهد. این برنامه در فروشگاه ویندوزفون به صورت رایگان در دسترس است.

۲) Timecard

یک ابزار دستی برای کاربران کسب و کار است که شما می تواند با آن تمام جزییات را که در مدت اجرای یک پروژه در اختیار دارید ثبت کنید، با این برنامه میتوانید از ساعت کار ها نسخه پشتیبانی تهیه کنید و یا یک لیست مدت زمان کارکرد برای استفاده به عنوان صورتحساب کارکنان تهیه کنید. کار کردن با این برنامه که یک گزینه عالی است ساده می باشد و دقیقا همان چیزی است که از اسمش معلوم هست.

۳) CamCard

CamCard یک کارت ویزیت کسب و کار را برای کاربران مدرن، ترتیب می دهد و به کاربران اجازه می دهد تا کارت های کسب و کار خود را به گوشی های هوشمند خود اضافه کنند و آنها را با استفاده از کدهای QR با دیگران مبادله کنند.

۴) Novell iPrint

اپلیکیشن Novell iPrint دستگاه ویندوز فون شما را قادر می سازد تا چاپ اسناد با استفاده از پرینتر های فعال را پشتیبانی کند. این شامل استفاده از کدهای QR برای کانکت شدن سریع با یک چاپگر، دسترسی به محدودیت ایمن نگه داشتن اسناد، و ویژگی های دیگر از جمله دسترسی به تنظیمات چاپگرها می باشد.

۵) Office Remote

احتمالا شما با اپلیکیشن Office Remote آشنا هستید، این اپلیکیشن به عنوان یکی از محبوب ترین برنامه های کسب و کار موجود برای پلت فرم ویندوزفون می باشد. با Office Remote، کاربران قادر به دسترسی و تعامل با آفیس بر روی لپ تاپ یا کامپیوتر رومیزی خود و انجام کار هایی از جمله کنترل پرونده ها و ارائه پاورپوینت هستند.

۶) CalendarPro

CalendarPro ویژگی های پیشرفته از یک تقویم را برای کسانی که به آنها نیاز دارد قرار می دهد، از جمله هماهنگی با زمان صورت حساب های خود، نمایش رویداد های مختلف و همچنین توانایی اضافه کردن وقایع و حوادث و گذینه های بیشتر دیگری را در دسترس کاربر قرار می دهد.

۷) Hurt Locker

اگر شما از تلفن همراه خود برای اهداف کسب و کار، استفاده می کنید Hurt Locker یک فرصت خوب به شما میدهد تا بعضی از فایل هایتان که دوست ندارید آسیب ببینند و یا به سرقت بروند را محافظت کنید. با استفاده از این برنامه، کاربران می توانند محتوای مهم خود را رمزگذاری و پنهان کنند.

۸) Translator Pro

Translator Pro یک برنامه ترجمه است که در میان کاربران ویندوز فون رای خوبی به دست آورده است، کاربران کسب و کار با استفاده از آن می تواند اسناد خود را ترجمه کنند و همچنین در هنگام سفر، می توانند زبان مورد نظر را انتخاب و با صحبت کردن با اپلیکیشن، همزمان یک ترجمه شفاهی دریافت کنند و یا از یک متن خارجی عکس گرفته و ترجمه آن را دریافت کنند.

۹) Money Manager

Money Manager یک برنامه مالی برای پیگیری بودجه، از جمله بودجه کسب و کار می باشد و برخی از ویژگی های لازمی که ارائه می دهد شامل پشتیبان گیری در فضای مجازی توسط سرویس OneDrive و امکان حفاظت توسط رمز عبور می باشد.

۱۰) getHired

GetHired یک برنامه کسب و کار از یک نوع متفاوت است، این برنامه به جمع آوری فهرست نیازمندی ها از بین هزاران وبسایت مشاغل در سراسر دنیا، می پردازد و علاوه بر آن گذینه های مناسب را برایتان معرفی می کند.

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *