متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

کمبود نیرو های انسانی در عرصه ی فناوری و نوآوری

12345 (بدون نظر)
Loading...
50

به گزارش گویا آی تی، در مراسم اختتامیه ی جایزه ی ملی فناوری و نوآوری، مهدی الیاسی گفت: هدف از اهدای این جایزه، فقط پشتیبانی مالی نیست بلکه برای رشد فناوری و نوآوری نیز هست.

وی افزود: هدف از این جوایز، قابلیت کسب و کار در کنار دانش و فناوری است و از دیگر اهداف جوایز فناوری و نوآوری، شبکه سازی علمی، مالی و انسانی می باشد. همچنین گفت: ۶۵ درصد شرکت ها قبل از اهدای جوایز از بخش خصوصی بودند اما سال پیش، این نسبت از ۶۰ به ۴۰ تغییر یافت.

 الیاسی تصریح کرد: امسال به غیر از بخش دفاع و هسته ای، بخش بهداشت و درمان، سلامت، فناوری اطلاعات و بخش نفت و گاز نیز در انجمن ملی مدیریت فناوری و نوآوری تشکیل شد. همچنین با توجه به دریافت سومین جایزه ی ملی افزود: توافق نامه ی نهایی با اتاق اقتصاد ایران و جایزه ی شیخ بهایی برای تعامل گسترده تر با جایزه ی ملی مدیریت فناوری و نوآوری تشکیل شد.

او با توجه به اینکه در بخش تخصص و فناوری کشور  با کمبود شبکه های انسانی مواجه هستیم، گفت: در مرحله ی نهایی جایزه  ملی مدیریت فناوری و نوآوری ۷۳ شرکت وارد شدند که در پایان ۸۰ شرکت جایزه دریافت کردند و از این ۸۰ شرکت ۲۹ شرکت به فعالیت های خاصی می پرداختند که علاوه بر نوآوری و فناوری  به فعالیت های تجاری نزدیک هستند.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به گزارش گویا آی تی، در مراسم اختتامیه ی جایزه ی ملی فناوری و نوآوری، مهدی الیاسی گفت: هدف از اهدای این جایزه، فقط پشتیبانی […]