متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

هارد درایو ۱۰ ترابایتی به حقیقت پیوست

12345 (بدون نظر)
Loading...
120

Western Digital یک هارد درایو ۱۰ ترابایتی را در tradeshow  برای لینوکس و توسعه دهندگان فضای ذخیره سازی باز به نمایش گذاشت. بنابر این هارد درایوهای ۱۰ ترابایتی اکنون وجود دارند. متاسفانه هادر درایو SMR HelioSeal HDD فقط برای مصارف تجاری در دسترس است.

در چند سال چه کسی می دانست که بتوان در رایانه ها از چنین فضاهای ذخیره سازی حجیمی بهره برد. حالا اما همانطور که اشاره شد این رویا به حقیقت پویسته. اگر دنیای رایانه ها وارد دوره ی جدید گردد، در آن دوره می توان چنین مواردی را مشاهده نمود. هارد درایو یاد شده از فناوری ثبت مغناطیسی استفاده می کند که حجم و ظرفیت بیشتری از داده ها را می تواند در بخش خود نگهداری کند.

دیسک درایور مورد بحث به گاز هلیوم آغشته شده که این مورد به کاهش سرعت خواندن و نوشتن اطلاعات بر روی هارد درایو کمک می کند و به HGST اجازه می دهد تا بتواند پلتر های بیشتری را در یک درایو مجزا قرار دهد.

قیمت محصول مورد اشاره اما هنوز اعلام نشده اما بر اساس گزارشات زمان عرضه آن در دومین سه ماهه سال میلادی جاری خواهد بود، یعنی زمانی بین آپریل تا ژوئن.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Western Digital یک هارد درایو ۱۰ ترابایتی را در tradeshow  برای لینوکس و توسعه دهندگان فضای ذخیره سازی باز به نمایش گذاشت. بنابر این هارد […]