از این پس گوگل به شما می گوید، کدام پرواز چه خدماتی ارائه می دهد!

از این پس گوگل به شما می گوید، کدام پرواز چه خدماتی ارائه می دهد!
  • 1393/12/25
  • علیرضا اصغری
  • 0

سرویس اطلاعات پرواز گوگل (Google Flights) اخیرا تغییرات عمده ای داشته و پس از به روز رسانی خود، حال این امکان را به شما می دهد تا ببینید کدام پرواز چه خدماتی ارائه می دهد، ‌بنابراین شما می توانید دقیقا آنچه را می خواهید پیدا نمایید.

پرواز می تواند یک تجربه خسته کننده باشد، به خصوص وقتی که در یک پرواز چند ساعته و طولانی فقط یک کتاب و آیپد جهت سرگرمی همراهتان باشد، ولی خب،‌حال به لطف خدمات Google Flights ممکن است کارها کمی آسان گردد.

شرگت گوگل با همکاری وب سایت Routehappy (که در آن مقایسه بین پرواز های مختلف صورت میگیرد) توانسته است اطلاعات خود را همگام سازی کرده و آنها در پرتال جستجوی خود قرار دهد.

این به این معنی است که از این پس مسافران می توانند به سرویس “پروازهای گوگل” مراجعه کرده و ببینند که هر پرواز چه خدمات رفاهی ارائه می دهد. سرویس هایی مانند وای فای، سرگرمی های داخل پرواز، پریز برق و خدمات دیگر.

این اطلاعات ارائه شده می تواند بسیار مفید واقع شود،‌ مثلا برای تجار و بازرگانانی که جهت انجام امور خود نیاز به دسترسی به اینترنت دارند و یا برای کسانی که دوست دارند به خاطر راحتی بیشتر،‌ بتوانند پای خود را دراز کرده، ‌لم داده و استراحت کنند.

Gianni Marostica مدیر توسعه کسب و کار برای سفر در گوگل می گوید: ما می دانیم که مردم پیش از خرید بلیط پرواز، به دنبال اطلاعات بیشتر  درباره آن پرواز هستند،‌ بنابراین تلفیق فاکتور های کسب رضایت Routehappy به سرویسِ Google Flights،‌ قابلیت بزرگی است که به آن اضافه شده است. او همچنین اضافه می کند که ” حال مردمِ بیشتری به سرویس مقایسه خدمات رفاهی پروازها دسترسی دارند و می توانند اطلاعات مفیدی را مشاهده نمایند.”

این یک مزیت بزرگ برای مشتریان خواهد بود،‌ زیرا حال می توانند راحت تر تصمیم گرفته و ببینند کدام پرواز بهترین امتیاز را داراست.

Robert Albert مدیر عامل شرکت Routehappy می گوید که با توجه سرمایه گذاری های میلیاردی که شرکت های هوایی در محصولات و خدمات خود کرده اند و با تغییراتی که در نحوه فروش آنها به وجود آمده است، تا به حال سفرهای هوایی تا این اندازه متفاوت نبوده اند.

او اضافه کرد که : ما ازاین که با همکاریِ گوگل اطلاعاتِ مفیدِ پروازی را به مسافران در همه جای می رسانیم،‌ بسیار هیجان زده ایم”.

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *