متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

نسخه جدید بتا، iOS 8.3 برای تست توسط توسعه دهندگان عرضه شد

12345 (بدون نظر)
Loading...
92

تقریبا دو هفته پیش، اپل رسما از نسخه بتا سیستم عامل iOS 8.3 پرده برداری کرد. در همان زمان، توصعه دهندگانی که برای اولین بار مشتاق تست آن بودند آن را دریافت کردند و به فاصله کمی نسخه دوم و سوم بتا هم برای توسعه دهندگان همزمان منتشر شد. امروز هم زمان دریافت یک به روز رسانی جدید است. نسخه جدید بتا IOS 8.3 در حال حاضر برای توسعه دهندگان و مصرف کنندگان منتشر شده است.برای توسعه دهندگان، این نسخه چهارم بتا از ۸٫۳ iOS است، که ممکن است نشان دهد که ما در حال نزدیک شدن به معرفی نسخه نهایی هستیم. برای مصرف کنندگان که با استفاده از برنامه Seed اپل، آن را دریافت کردند این بتا دومین نسخه از iOS 8.3، است که آنها در به روز رسانی نرم افزار در دستگاه های خود مشاهده می کنند.

Apple-logo

حجم این بروزرسانی ممکن است برای هر یک از دستگاه های مختلف، متفاوت باشد اما در تمام موارد به نظر می رسد که یک فایل با حجم بالای ۱۰۰ مگابایت در نظر گرفته شده است.

بدیهی است که برخی از باگ ها که نامشان ذکر نشده در این نسخه بهبود یافته اند و باید شاهد بهبود عملکرد بیش از قبل بود، اما این تقریبا تنها چیزهای جدید در این نسخه می باشد.

[منبع: GSMarena]

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تقریبا دو هفته پیش، اپل رسما از نسخه بتا سیستم عامل iOS 8.3 پرده برداری کرد. در همان زمان، توصعه دهندگانی که برای اولین بار مشتاق […]