متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

تماس تلفنی با WhatsApp این بار برای ویندوز فون

12345 (بدون نظر)
Loading...
106

مدتی پیش WhatsApp آپدیتی را در نسخه ی اندرویدی خود انجام داده بود که به کاربران اجازه ی برقراری تماس تلفنی با کاربران دیگر این نرم افزار را می داد. نرم افزار اجتماعی WhatsApp برای کسب مخاطب بیشتر نسخه های متناسب با Windows Phone ،Symbian ،BlackBerry و S40 را تولید و منتشر کرد. این بار این نرم افزار قابلیت تماس تلفنی را به ویندوز فون داده است.

یکی از نقاط قوت این نرم افزار این است که در آن هیچ گونه تبلیغی منتشر نمی شود. این به کاربر یک تجربه ی دلنشینی می دهد و برای او محیط امنی در برابر تبلیغات ایجاد می کند. هنگامی که قابلیت تماس تلفنی برای سیستم عامل اندروید فعال شد، همه منتظر بودند که ببینند بعد از این نوبت کدام سیستم عامل است. این بار نوبت ویندوز فون بود. متاسفانه کاربران iOS باید همچنان منتظر بمانند.

WhatsApp

البته لازم به ذکر است که قبل از فعال شدن این ویژگی برای فرزند پنج ساله ی مایکروسافت ،ویندوز فون، در این مورد یک نظر سنجی انجام شد که با موافقت اکثریت این ویژگی فعال شد. کاربران iOS باید همچنان منتظر بمانند. سیستم عامل بعدی کدام است؟

[منیع: Phone Arena]

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
2 دیدگاه
  1. Asal می‌گوید

    درقسمت نام ۲۵تاحرف بیش ار نمی توانم بنویسم چگونه بیش ترش کنم

  2. Asal می‌گوید

    درقسمت نام ۲۵تاحرف بیش تر نمی توانم بنویسم چگونه بیش ترش کنم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مدتی پیش WhatsApp آپدیتی را در نسخه ی اندرویدی خود انجام داده بود که به کاربران اجازه ی برقراری تماس تلفنی با کاربران دیگر این […]