Mophie Space Pack تنها یک پاوربانک برای آیفون ۶، آیفون ۶ پلاس و آیپد مینی نیست!

Mophie Space Pack تنها یک پاوربانک برای آیفون ۶، آیفون ۶ پلاس و آیپد مینی نیست!
  • 1394/1/21
  • مهرداد فراهانی
  • 1

Mophie یک شرکت معروف در زمینه تولید پک های محافظ گوشی است که یک باتری در آنها برای کمک به افزایش عمر باتری گوشی های خاص تعبیه شده است. سال گذشته، Mophie محصول Space Pack را برای اپل آیفون ۵S و آیفون ۵ معرفی کرد. این پاوربانک علاوه بر محافظت از گوشی و افزایش عمر باتری تا بیش از دو برابر، همچنین بنا به انتخاب شما حافظه های ۱۶، ۳۲ و یا ۶۴ گیگابایتی را هم به آیفون شما اظافه می کرد. در حال حاضر، شرکت Mophie محصول Space Pack را برای اپل آیفون ۶، آیفون ۶ پلاس و آیپد مینی معرفی کرده است. این پاور بانک در ظرفیت های ۳۲، ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایت موجود است. باتری های جاسازی شده در داخل Space Pack برای ۶ آیفون و آیفون ۶ پلاس اجازه می دهد تا ۱۰۰ و ۵۰ درصد به عمر باتری آن ها افزوده شود. نسخه ای هم که برای آیپد مینی عرضه شده همراه یک باتری به اندازه کافی بزرگ است که به طور کامل این تبلت را شارژ می کند. قیمت Space Pack برای آیفون از ۱۴۹٫۹۵ دلار برای نسخه با ذخیره سازی ۳۲ گیگابایت، ۱۷۹٫۹۵ دلار برای مدل ۶۴ گیگابایتی و ۲۴۹٫۹۵ دلار برای ۱۲۸ گیگابایتی شروع می شود. نسخه Space Pack آیپد مینی هم با هزینه ۱۹۹٫۹۵ دلار (۳۲ گیگابایتی)، ۲۹۹٫۹۵ دلار (۶۴ گیگاباتی) و ۳۹۹٫۹۵ دلار (۱۲۸ گیگابایتی) عرضه می شود.

Space-Pack-for-the-Apple-iPhone-6.jpg

Mophie همچنین یک پاوربانک دیگر هم به نام Spacestation معرفی کرده است. این مدل یک باتری با ظرفیت ۶۰۰۰ میلی آمپری ارائه می دهد که اجازه خواهد داد تا ۱۰۰ درصد عمر باتری اضافی برای آیپد مینی، و تا ۳۰۰ درصد عمر باتری بیشتر برای آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس داشته باشید. این دستگاه با قیمت  ۱۴۹٫۹۵ دلار برای مدل ۳۲ گیگابایتی، ۱۹۹٫۹۵ دلار برای مدل ۶۴ گیگابایتی و ۲۹۹٫۹۵ دلار برای مدل ۱۲۸ گیگابایتی عرضه می شود.

Spacestation-for-the-Apple-iPhone-6.jpg

هر دو محصول Space Pack و Spacestation این شرکت با نرم افزار Mophie Space کار می کنند که در فروشگاه اپ‌استور دسترس است. این یک برنامه سازماندهی فایل برای استفاده از پورتال امن Wi-Fi برای کاربران است که می توانند فیلم ها، اسناد و موسیقی را بین یک دستگاه تلفن همراه و کامپیوتر به اشتراک بگذارند. هر دو محصول Space Pack و Spacestation در پایان ماه آینده عرضه می شوند، برنامه Mophie Space را می توان در حال حاضر دریافت کنید.

[منبع: GSMarena]

دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *