متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

روبات جدیدی که می تواند قهوه آماده کند

12345 (بدون نظر)
Loading...
0

به گزارش گویا آی تی; محققان دانشگاه کورنل روباتی ساختند که تازه ترین دستاورد دانش روباتیک است و این روبات می تواند یاد بگیرد که چگونه از قهوه ساز قهوه تولید کند و این کار را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد هنگامی که فناوری ساخت روبات با پیشرفت انسان ها رشد و توسعه می یابد پس باید انتظار داشت که بتوانند معمولی ترین کارها را نیز با دقت و ظرافت بالایی انجام دهند.

۱۶۶۹۰۸۰

این روبات جدید که توسط محققان دانشگاه کورنل ساخته شده می تواند توسط محققان یاد بگیرد با قهوه سازی که تا به حال ندیده است با کیفیت بالا قهوه آماده کند. به عقیده ی آنها تولید روبات، خود یک چالش محسوب می شود ولی آموزش و یاد دادن به روبات ها چالش مهمتری است با این وجود این محصول جدید می تواند از کار هایی که روبات های دیگر انجام داده اند و یا از تجربیات قبلی خود استفاده کند تا کارهای مختلفی از جمله تهیه ی قهوه با کیفیت بالا را انجام دهد که عملکرد این روبات بر اساس داده ی دیتا بیس آنلاین و کارهای مکانیکی روبات های دیگر است.

[منبع:Mehrnews]

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به گزارش گویا آی تی; محققان دانشگاه کورنل روباتی ساختند که تازه ترین دستاورد دانش روباتیک است و این روبات می تواند یاد بگیرد که چگونه از […]