نمایشگر ال جی در ۶۸ درصد ساعت های هوشمند

نمایشگر ال جی در ۶۸ درصد ساعت های هوشمند
  • 1394/2/23
  • مهدي ده نبي
  • 0

بر اساس گزارشات و تحقیقات بر روی نمایشگر ساعت های هوشمند، اعلام شده است که نمایشگرهای ال جی، نقش مهمی را در تولید این محصولات ایفا می کند.

در طول سه ماهه اول سال ۲۰۱۵، ۶۸ درصد نمایشگر ساعت های هوشمند، توسط کمپانی ال جی تولید شده است.

البته این درصد از موفقیت، بیشتر به خاطر اپل واچ بوده است. چرا که این محصول اپل، دارای نمایشگر تولید شده توسط ال جی است. همچنین ال جی، نمایشگرهای ساخت خود را نیز در ساعت هوشمند خود به کار برده است.

۱

این گزارش نشان می دهد که نمایشگرهای ال جی با کسب ۱۴۸ میلیون دلار سود و اختصاص ۹۰٫۹ درصد، رتبه اول را کسب کرده و نمایشگرهای سامسونگ و نمایشگرهای تولید ژاپن به ترتیب با کسب ۳٫۱ و ۲٫۴ درصد، رتبه های دوم و سوم را کسب نموده اند.

ال جی و سامسونگ، تنها شرکت هایی هستند که که پنل های OLED پلاستیکی تولید می کنند که این باعث می شود تا این دو شرکت بزرگ، سود و درآمد زیادی از این راه در مقایسه با شرکت های دیگر کسب کنند. پنل های OLED به یک استاندارد در میان ساعت های هوشمند تبدیل شده است، همانطور که پنل های LCD در تلفن های هوشمند، این جایگاه را به خود اختصاص داده است.

با نگاهی به آینده، می توانیم حدس بزنیم که تنها سامسونگ، بتواند به ال جی در زمینه تولید نمایشگر ساعت های هوشمند برسد. چرا که این کمپانی کره ای، رویای تولید صفحه نمایش برای سری های جدید اپل واچ را در سر می پروراند.

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *