متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

آپدیت اپل واچ منتشر شد

12345 (بدون نظر)
Loading...
0

شرکت اپل امروز اولین آپدیت اپل واچ را منتشر کرد. هنگامی که شرکت اپل ساعت هوشمند خود را روانه بازار کرد با نسخه OS 1.0 منتشر شد و اکنون آپدیت نرم افزاری OS 1.0.1 منتشر شده است.

در این آپدیت تعداد زیادی از مشکلات رفع شده و عملکرد آن بهبود یافته است و نرم افزار می تواند از طریق آیفون شما به روزرسانی شود. سرویس سیری اپل در اپل واچ با این آپدیت بهبود یافته است و همچنین اپلیکیشن های تناسب اندام و سلامتی ویژگی های جدیدی را دارند. همچنین اپل با این دیت از زبان های اضافی دیگر پشتیبانی می کند که شامل دانمارکی، هلندی، سوئدی، پرتغالی برزیل، روسیه، تایلند و ترکیه نیز می باشد.

apple-watch-update

شما می توانید به روزرسانی OS 1.0.1 را از طریق باز کردن اپلیکیشن اپل واچ روی آیفون خود و در بخش General > Software Update انجام دهید. انتشار این آپدیت بسیار مهم است و با بهبود عملکرد دستگاه می تواند کاربران را راضی تر از گذشته نگه دارد هرچند که تاکنون هیچ خبر دبراه اعتراض کاربران و خریداران منتشر نشده است. نظر شما درباره این خبر چیست؟

منبع : [geeky-gadgets]

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت اپل امروز اولین آپدیت اپل واچ را منتشر کرد. هنگامی که شرکت اپل ساعت هوشمند خود را روانه بازار کرد با نسخه OS 1.0 منتشر […]