آموزش تنظیم دستی تصاویر گروهی ارسال شده به فیس بوک

آموزش تنظیم دستی تصاویر گروهی ارسال شده به فیس بوک
  • 1394/4/29
  • زهرا معبودی
  • 0

شبکه های اجتماعی این روزها یکی از پر مخاطب ترین شبکه هایی هستند که حیاتشان به وجود کاربران وابسته است. فیس بوک به عنوان پر مخاطب ترین شبکه اجتماعی هم اکنون در صدر شبکه هاست. فیس بوک سیستمی هوشمند است که عکس های ارسالی شما را انالیز می کند و به طور خودکار مهمترین عکس ها از دیدگاه خود را روی صفحه به صورت مشخص قرار می دهد. برای اینکه متوجه شوید منظور ما چیست کافیست ۸ یا ۹ عکس را همزمان اپلود کنید. مشخص می شود که تعدادی از عکس ها واضح تر و بزرگتر از سایرین نمایش داده می شود. اما این کار درست اتوماتیک انجام می شود. برای اینکه بخواهید خودتان ترتیب عکس هایتان را مشخص کنید این آموزش را از دست ندهید

ابتدا اپلیکیشن فیس بوک را باز کنید و تعداد عکس هایی را که می خواهید روی وال خود آپلود کنید را انتخاب کنید. اگر می خواهید عکس های یک پست خاص را بدین صورت تغییر دهید باید از منوی پست، دکمه ی edit را انتخاب کنید و عکس ها را به روز آوری کنید.

از این طریق روی عکسی که می خواهید به طور کامل نمایش داده شود ضربه بزنید، و به وسیله ی کشیدن انگشت، موقعیت آن را مشخص کنید. تا زمانی که جای دقیق عکس را تنظیم نکرده اید، انگشت خود را رها نکنید. بدین طریق سایر عکس ها نیز تنظیم کنید و در نهایت روی دکمه ی post یا share یا … کلیک کنید.

fb_photos_order

بدین صورت متوجه خواهید شد که دقیقا عکس ها به همان صورتی تنظیم شده است که شما خواسته اید.

 

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *