ممکن است سامسونگ به دنبال ساخت رقیبی برای گوریلاگلس باشد

ممکن است سامسونگ به دنبال ساخت رقیبی برای گوریلاگلس باشد
  • 1394/6/28
  • مجتبی
  • 0

امروزه نام گوریلاگلس در صنعت موبایل و تبلت بسیار شنیده می شود و این محافظ صفحه نمایش بر روی بسیاری از برندهای ریز و درشت و محصولات آنها جا خوش کرده است و از آنها در مقابل خط و خش و ضربه تا حد بسیار زیادی محافظت به عمل می آورد. تعداد کمی از محصولات موبایلی نیز از محافظ شیشه ای Dragontrail بهره گرفته اند که توسط Asahi تولید شده و می تواند تا حد زیادی محافظت از صفحه نمایش را انجام دهد.

اما حالا شنیده های جدید حاکی از آن است که گویا سامسونگ هم قصد ورود به به این صنعت را دارد. این شرکت آنظور که پیداست در حال تست نوعی شیشه محافظ است که فعلا قرار است برای برخی از صنایع وابسته به دولت کره جنوبی مورد استفاده قرار بگیرد.

اگر این شایعه حقیقت داشته باشد و اخبار این زمینه درست از آب در بیایند پس می توانیم امیدوار باشیم که به زودی شاهد محافظ صفحه نمایش اختصاصی سامسونگ بر روی موبایل ها، تبلت ها ، پخش کننده های موزیک، دوربین ها و سایر لوازم دیجیتالی باشیم.

gsmarena_002

سامسونگ هم اکنون یکی از بزرگترین مشتریان گوریلاگلس محسوب می شود، بنابراین اگر در آینده بخواهد حتی در کره جنوبی هم از محصولات خود در بخش محافظ بهره بگیرد شاید به مذاق شرکت کورنینگ چندان خوش نیاید.

درحالیکه سامسونگ قصد دارد از محافظ صفحه نمایش خود به نام Turtle Glass بهره ببرد احتمال استفاده از آن در گلکسی اس ۷ وجود دارد و نیز احتمال این قضیه هم وجود دارد که از این محافظ در محصولات دیگری که این شرکت کره ای به زودی قرار است از آن ها رونمایی کند هم بکار گرفته شود. یکی از اولین پروژه هایی که سامسونگ از محافظ صفحه اش قطعا و بزودی در آن بهره خواهد گرفت با کد نام Valley مشخص شده که ممکن است در اوایل سال میلادی آینده شاهد رونمایی از آن باشیم.

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *