فیلتر تنظیم رنگ آبی برای گلکسی نوت۷ با موفقیت تست شد

فیلتر تنظیم رنگ آبی برای گلکسی نوت۷ با موفقیت تست شد
  • 1395/5/14
  • زهرا معبودی
  • 0

روز گذشته سامسونگ از گوشی هوشمند جدید خود، گلکسی نوت۷ رو نمایی نمود. درجلسه ای که به جهت معرفی این گوشی تشکیل گردیده بود، کمپانی سامسونگ تنها به معرفی قابلیت ها و ویژگی های اصلی و اساسی این گوشی جدید پرداخت.

Galaxy-Note-7-Coral-Blue

شنیده ها حاکی از آن است که گلکسی نوت۷ مجهز به قابلیت تنظیم شدت نور آبی است، این قابلیت که در واقع همان Night Shift سیستم عامل iOS  است باعث میشود تا کاربر بتواند میزان نور آبی گوشی خود را که  باعث خستگی چشم و بهم ریختگی الگوی خواب فرد می شود تنظیم نماید.

دسترسی به این گزینه از ۲ مسیر مختلف میسر شده است. اول به وسیله منوی سریع بالای گوشی و دوم در صفحه تنظیمات نمایش گلکسی نوت۷ می توان این گزینه را در زیر تنظیمات سطح روشنایی پیدا نمود.

BlueLightFilter-1

همچنین این گوشی امکان تنظیم وضوح تصویر را نیز داراست.

ظاهرا کمپانی سامسونگ علاقه مند است که کاربران خودشان ویژگی ها و قابلیت های جدید گوشی را کشف نمایند و این تا حدی جای تقدیر دارد زیرا اگر گلکسی نوت ۷ توسط هر کمپانی دیگری عرضه گردیده بود ساعت ها زمان صرف توضیح ویژگی ها و مزایای قابلیت های فوق می گردید حال آنکه سامسونگ هیچ حرفی در باره قابلیت های فرعی این گوشی نزده است.

قابلیت تنظیم شدت نور آبی قرار است در نسخه بعدی سیستم عامل اندروید یعنی همان اندروید۷,۰ نوگت به صورت پیش فرض قرار داده شود.

 

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *