متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

Mafia 3: Rivals برای اندروید و iOS

12345 (بدون نظر)
Loading...
0

بازی بزرگ مافیا ۳ به زودی بر روی تمامی پلتفرم ها انتشار می یابد. حال سازندگان بازی قرار است حال و هوای مافیا را به اندروید و iOS هم بکشانند. با گویا آی تی در اداه همراه باشید.

mafia3-rivals-gameplay

شرکت ۲K Games ناشر بازی مافیا ۳ به کمک استودیوی Cat Daddy، به همراه عرضه بازی مافیا ۳ ، بازی I را برای اندروید و iOS عرضه می نمایند. این بازی شما را با شخصیت ها و محیط بازی مافیا ۳ بیشتر آشنا می کند. بازی در شهر نیواورلئان که در بازی با نام نیو بوردو از آن یاد می شود، جریان خواهد یافت. اما سبک بازی Mafia 3: Rivals کاملاً متفاوت با بازی اصلی که اکشن ماجرایی (Action Adventure) طراحی شده است، خواهد بود. بازی به سبک RPG طراحی شده و شما باید تبدیل به بزرگ ترین گروه مافیا در شهر شوید. تا سقف ۴۰ رئیس به مجموعه گروه مافیای خود اضافه کنید، آنها را پرورش دهید، سلطه خود را با بدست آوردن اسلحه و مهمات افزایش دهید و گروه های رقیب را سرکوب نمائید.

۲K Games این بازی را در همان روز انتشار مافیا ۳ یعنی ۷ اکتبر معادل با ۱۶ مهر بر روی اندروید و iOS منتشر خواهد کرد. نیز امکان برخورداری از جوایز به هنگام عرضه بازی، در صورت ثبت نام در سایت بازی فراهم گردیده است.

mafia3-rivals-feature mafia3-rivals-features

 

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بازی بزرگ مافیا ۳ به زودی بر روی تمامی پلتفرم ها انتشار می یابد. حال سازندگان بازی قرار است حال و هوای مافیا را به […]