آموزش فیلترگذاری روی چهره در تلگرام

آموزش فیلترگذاری روی چهره در تلگرام
  • 1396/6/3
  • زهرا معبودی
  • 0

تا پیش از این در اینستاگرام شاهد افکت هایی بودیم که کمک می کرد استورهایی که ایجاد می کنیم را با فیلترهای اضافی روی چهره رنگ و رویی جدید ببخشیم اما در این مقاله می خواهیم به فیلتر گذاری روی چهره توسط تلگرام بپردازیم.

برای اینکه از این قابلیت جدید استفاده کنید لازم است که تلگرام خود را به آخرین نسخه بروز شده ارتقا دهید. بعد از این کار، وارد اکانت خود شوید و مخاطبی را که می خواهید برای او عکس فیلتر دار ارسال کنید، را مشخص کنید.

وارد صفحه چت با وی شوید و آیکون گیره مانندی که در باکس چت است را کلیک کنید ( لمس کنید ) تا امکان اتچ کردن فایل برای تان فراهم شود.

فیلتر گذاری روی عکس تلگرام

همانطور که در بالا مشاهده می کنید، عکس را باید باز کنید تا صفحه را بپوشاند. بعد آیکون قلم مو را ضربه بزنید تا امکان ویرایش عکس و نقاشی کردن عکس فعال شود. بعد از این تصویر و امکانات به حالت زیر تغییر می کند:

فیلتر گذاری روی عکس تلگرام

در تصویر بالا علامت چهره را مشاهده می کنید که در کنار قلم مو است. آن را ضربه بزنید تا افکت ها ظاهر شوند:

فیلتر گذاری روی عکس تلگرام

شمار زیادی از افکت ها را در اینجا مشاهده می کنید که به تناسب عکسی که دارید می توانید از میان آن ها انتخاب کنید. دقت کنید که انتخاب های شما محدود نیست و می توانید تعداد زیادی از افکت ها را انتخاب کرده و به عکس بچسبانید. بعد از اینکه افکت خاصی را انتخاب کردید:

می توانید آن را در احاطه یک دایره مشاهده کنید که توسط این دایره نقطه چین مانند، اندازه افکت و جایگیری آن را مشخص کنید و تغییر دهید.

اگر بخواهید افکت را حذف کنید، کافی است که روی افکت یک بار به طور کوتاه لمس کنید تا امکان دلیت شدن به شما نمایش داده شود. با ضربه زدن بر روی عبارت delete می توانید به راحتی افکت را حذف کنید.

من افکت های مختلفی را به این عکس اضافه کردم که نتیجه به صورت زیر حاصل شد.

بدین ترتیب تصویر ما ویرایش شد. بعد از اینکه ویرایش به درستی انجام شد و مطمئن شدید که نمی خواهید چیزی به تصویر اضافه کنید می توانید یک کپشن یا توضیح نیز به آن اضافه کنید. برای این منظور از بخش add a caption استفاده کنید. بعد ازا ینکه جملات خود را نوشتید می توانید با کمک دکمه آبی رنگ ارسال در تلگرام، آن را برای دوست خود ارسال کنید.

در این باره دیدگاه ها و نظرات خود را با گویا آی تی در میان بگذارید و این مطلب را روی شبکه های اجتماعی نشر دهید.

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *