چگونه در اینستاگرام یک چت گروهی راه بیندازیم؟

چگونه در اینستاگرام یک چت گروهی راه بیندازیم؟
  • 1396/6/16
  • زهرا معبودی
  • 0

همانطور که می دانید، به پی وی، یا چت های ۱ به ۱ در اینستاگرام اصطلاحا دایرکت مسیج گفته می شود. اما اگر شما بخواهید از طریق این شبکه اجتماعی یک چت گروهی داشته باشید می توانید به راحتی یک گروه مملو از دوستان خود ایجاد کتید و همگی با هم در آن گروه اختصاصی چت کنید. امروز گویا آی تی به شما یاد می دهد تا یک گروه اینستاگرامی بسازید.

برای این که یک گروه در این شبکه اجتماعی بسازید ابتدا وارد اکانت اینستاگرام خود شوید و از سمت راست و بالا، فلش موشک را بزنید:

ساختن گروه اینستاگرام

با زدن این گزینه صفحه ای باز می شود که شما در سمت راست و بالای آن علامت + را  مشاهده می کنید. با زدن این گزینه، وارد صفحه ای می شوید که عبارت new message در آن دیده می شود.

ساختن گروه اینستاگرام

در این مرحله شما می توانید از طریق لیست دوستان خود، آن ها را که می خواهید انتخاب کنید تا در باکس to قرار گیرند. در نهایت که افراد مورد نظر خود را انتخاب کردید می توانید در کادر پایین چیزی که می خواهید بنویسید:

وقتی که مطالب مورد نظر خود را نوشتید می توانید روی دکمه send ضربه بزنید تا متن برای اعضای گروهی که مشخص کرده اید ارسال شود.

در این حالت می توانید گروه خود را مشاهده کنید. در این عکس من دو بخش را شماره گذاری کرده ام.

۱- در اینجا می توانید لیست دوستان و اعضای گروه را مشاهده کنید.

۲- در این بخش می توانید نام گروه را به انتخاب خود ایجاد کنید و روی دکمه ok یا down یا go روی کیبرد فشار دهید تا نام گروه تنظیم شود.

در این صورت برای تک تک اعضایی که انتخاب کرده اید یک نوتیفی ارسال می شود و می توانند پیام گروه را به طور کامل مشاهده کنند و حتی از گروه خارج شوند.

حالا اگر بخواهید این گروه را حذف کنید می توانید وارد صفحه چت ها بشوید و روی گروه مورد نظر، انگشت خود را قرار داده و فشار داده و کمی آن را نگهدارید تا کادری حاوی عبارت delete باز شود. بدین صورت می توانید گروه را حذف کنید

در این باره دیدگاه ها و تجربیات خود را بنویسید و این مطلب را روی شبکه های اجتماعی نشر دهید.

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *