متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

روش جدید ریست فکتوری فوری آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس

12345 (بدون نظر)
Loading...
881

فکتوری ریست کردن یا به اصطلاح به تنظیمات کارخانه بازگرداندن امری نادر در میان استفاده کنندگان از گوشی های هوشمند نیست. این کار، یا به وسیله ی نرم افزار و یا به شکل سخت افزاری می تواند صورت گیرد. اما اپل برای فکتوری ریست کردن گوشی های جدید خود یعنی آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس شیوه ای جدید معرفی کرده است.

گویا آی تی – فکتوری ریست کردن یا به اصطلاح به تنظیمات کارخانه بازگرداندن امری نادر در میان استفاده کنندگان از گوشی های هوشمند نیست. این کار، یا به وسیله ی نرم افزار و یا به شکل سخت افزاری می تواند صورت گیرد. اما اپل برای فکتوری ریست کردن گوشی های جدید خود یعنی آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس شیوه ای جدید معرفی کرده است. در آیفون ۷ و ۷ پلاس، کاربر می توانست با فشار دادن دکمه ی Sleep و دکمه ی کاهش ولوم به مدت ۱۰ ثانیه این کار را انجام دهد. اما این روش در آیفون ۸ و ۸ پلاس راهی از پیش نمی برد. با این روش می توان سیستم اضطراری را فعال کرد. با استفاده از این سیستم می توان به پلیس متصل شد.
برای فکتوری ریست گوشی های آیفون ۸ و ۸ پلاس می توان از طریق روش های زیر عمل کرد:
الف) سریع فشار دادن و رها کردن دکمه ی افزایش ولوم
ب) سریع فشار دادن و رها کردن دکمه ی کاهش ولوم
ج) فشار دادن و نگه داشتن دکمه ی پاور کناری (تا زمانی که لوگوی اپل ظاهر شود)

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فکتوری ریست کردن یا به اصطلاح به تنظیمات کارخانه بازگرداندن امری نادر در میان استفاده کنندگان از گوشی های هوشمند نیست. این کار، یا به […]