متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

قابلیت جدید اینستاگرام؛ تعیین افرادی که قادر به کامنت گذاشتن هستند!

12345 (بدون نظر)
Loading...
49

چنان که می دانید در ماه های اخیر قابلیت های جدیدی به اپ اینستاگرام افزوده شده است. در همین راستا، در روزهای اخیر قابلیتی جدید به اپ این شبکه ی پرطرفدار اضافه شده که به موجب آن کاربر می تواند کسانی که قادر به نوشتن کامنت زیر پست هایش هستند را مشخص کند.

گویا آی تی – در حال حاضر کاربران می توانند از میان سه گزینه ی موجود یکی را برای محدودیت کامنت گذاشتن، انتخاب کنند. یک گزینه مربوط به همه ی افراد است، یک گزینه مربوط به فالوورها و یک گزینه مربوط به لایک کننده ها. پس مثلاً اگر کاربر گزینه ی فالوورها را انتخاب کند، تنها فالوورها می توانند برای پست هایش کامنت بگذارند.
افزون بر این، در آپدیت جدید اپ اینستاگرام، کاربران می توانند در حین پخش ویدئو از سوی یک کاربر، در صورت تشخیص نیاز کاربر به کمک و حمایت، ویدئوی مورد نظر را به اینستاگرام گزارش دهند تا تیم اینستاگرام، که تیمی شبانه روزی است، اقدام به رسیدگی به ویدئو کرده و در صورت تأیید، پیغامی جهت کمک به کاربر برای دنبال کننده های کاربر مورد نظر ارسال کند.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چنان که می دانید در ماه های اخیر قابلیت های جدیدی به اپ اینستاگرام افزوده شده است. در همین راستا، در روزهای اخیر قابلیتی جدید […]