چگونه آپدیت خودکار هواووی P9 را روشن یا خاموش کنید

چگونه آپدیت خودکار هواووی P9  را روشن یا خاموش کنید
  • 1396/7/20
  • زهرا معبودی
  • 0

هواوی P9 قابلیت ها، آپشن ها و تنظیمات پیشرفته بسیار زیادی دارد که گاهی اوقات ممکن است باعث سردرگمی شوند. یکی از مشکلات اصلی برای خیلی از کاربران متقوف کردن آپدیت خودکار اپلیکیشن ها در هواوی P9 است. همچنین،  برخی کاربران علاقه دارند که کنترل کامل بر روی اینکه کدام اپلیکیشن ها به طور خودکار اپدیت شوند داشته باشند.

گویا آی تی: برای آن دسته که نمی خواهند اعلان همیشگی آپدیت را از گوگل پلی ببینند، می توانند آپدیت خودکار را در گوگل پلی فعال کنند. به هر حال، در ادامه می خواهیم نحوه خاموش یا روشن کردن آپدیت خودکار گوگل پلی استور را در هواوی P9 را به شما آموزش دهیم.

به طور کلی فرآیند خاموش یا روشن کردن آپدیت خودکار اپلیکیشن ها در P9 نسبتا آسان است. کاربران حتی می توانند آپدیت خودکار را صرفا به آپدیت شدن از طریق وای فای محدود کنند تا از استفاده از داده های محدود جلوگیری کنند.

هواووی P9

چگونه آپدیت خودکار را در هواوی P9 خاموش و روشن کنید

وقتی که می خواهید آپدیت خودکار را در هواوی P9 فعال یا غیر فعال کنید باید برای شروع کار وارد اپلیکیشن گوگل پلی شوید. مراحل زیر را برای خاموش یا روشن کردن تنظیمات آپدیت خودکار طی کنید:

  1. ۱٫ گوشی هواوی P9 را روشن کنید
  2. برنامهGoogle Play Store را باز کنید
  3. بر روی کلید منو سه نقطه ای که در کنار نوشته “Play Store” قرار دارد بزنید
  4. منویی از کناره باز می شود، سپس بر روی گزینه “Setting” در آن منو بزنید
  5. در زیر بخش General settings، بر روی “Auto-update apps” بزنید
  6. در ادامه می توانید بین گزینه های “Automatically update apps” و “Do not auto-update apps” یکی را انتخاب کنید

بهتر است که آپدیت خودکار اپلیکیشن ها روشن باشد یا خاموش؟

تصمیم نهایی به خود شما بستگی دارد. برای افراد تازه کار و یا کاربران تازه وارد به اندروید بهتر است که آپدیت را بر روی روشن قرار دهند. این کار از بالا آمدن دائمی اعلان های اپدیت اپلیکیشن ها جلوگیری کرده و همچنین مشکل کار نکردن بسیاری از اپلیکیشن ها که فراموش کرده اید آن ها را اپدیت کنید را نیز حل خواهد کرد.

در حالی که اگر قابلیت آپدیت خودکار را فعال کنید ممکن است متوجه نشوید که با آپدیت چه قابلیت های اضافی به اپلیکیشن اضافه شده است. دلیل این موضوع هم این است که دیگر نمی توانید بخش توضیحات آپدیت هر اپلیکیشن را بخوانید. تنها در این صورت متوجه تغییر در اپلیکیشن های معروف نظیر فیسبوک، یوتیوب و یا شاید بازی هایی بشوید که در گوشی آن ها را نصب دارید.

منبع

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *