آموزش فعال سازی Double Tap در Galaxy Note 8 برای روشن / خاموش کردن نمایشگر

آموزش فعال سازی Double Tap در Galaxy Note 8 برای روشن / خاموش کردن نمایشگر
  • 1396/7/24
  • زهرا معبودی
  • 0

کمپانی سامسونگ همیشه اطمینان می دهد که ویژگی های شگفت انگیزی که اتفاقا گاهی اوقات غیرضروری به نظر می رسند، با هر گوشی هوشمند جدیدی که تولید می کند ، همراه باشد.
گویا آی تی: نمونه ای از این ویژگی ها “always on display” است که در گوشی نوت ۸ وجود خواهد داشت . بسیاری از طرفداران گوشی های هوشمند سامسونگ انتظار ویژگی دابل تپ را داشتند که می توانید توسط آن گوشی خود را روشن و یا به خواب بفرستند و این اتفاق به وقوع پیوست و به طرز شگفت اوری سامسونگ قابلیت “همیشه در نمایش یا always on display” را ارائه داد.

Double Tap در Galaxy Note 8
کارکرد این ویژگی ان است که به شما اطلاعاتی مانند زمان ، تاریخ و سایر اعلان داده می شود و همچنین می توانید مطمئن باشید که این اطلاعات همیشه نمایش داده شده و دسترس شما هستند.
ایده ی پشت این ویژگی، این است که بتوانید با دوضربه بر روی صفحه نمایش خود ، این اطلاعات را دریافت کنید.
این ویژگی یعنی قابلیت always on display این اجازه را می دهد که ان چیزی را که در گلکسی نوت خود دارید بسازید و یا دگرگونش کنید‌.
همچینین باید بدانید که هنوز می توانید از این ویژگی always on display بر روی گوشی خود استفاده نمایید .

چگونگی فعال کردن ویژگیِ “روشن کردن با دابل تپ” بر روی گوشی هوشمندتان

همه ی ان چیزی که باید انجام دهید این است که یک برنامه یا اپلیکیشن اندرویدی را از فروشگاه گوگل پلی دانلود و نصب کنید.
برنامه های بسیاری وجود دارد که می توانید از پلی استور دانلود کنید که برای بهره مندی شما از ویژگیِ “دوضربه ای یا double tap” طراحی شده اند.
بااین حال همچنین باید بدانید که این برنامه ها آهنگ میزان تخلیه ی باتری شما را افزایش می دهند اما امتحان کردن آن هرگز ضرری نخواهد داشت و بهتر است متناسب با دیوایس خود، اپلیکیشنی را انتخاب کنید که کمترین میزان مصرف باتری را برای شما رقم می زند. اگر علاقه مند به این امکانات نبودید می  توانید ان را از تلفن دلبندتان حذف کنید.

در این باره دوست داریم نظرات شما را بدانیم. همچنین می توانید این مقاله را روی شبکه های اجتماعی تان نشر دهید.

منبع

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *