آموزش ۲ روش برای دانلود ویدیو مسیج های دایره ای در تلگرام

آموزش ۲ روش برای دانلود ویدیو مسیج های دایره ای در تلگرام
  • 1396/8/28
  • زهرا معبودی
  • 0

حتما شما هم تا کنون شمار مختلفی از ویدیو مسیج ها را در تلگرام مشاهده کرده اید. البته بیشتر در کانال هایی که ارائه دهنده فیلم و موزیک هستند می توانید این دسته ویدیو مسیج ها را مشاهده کنید اما چیزی که جالب است این است که اغلب کاربران تمایل دارند این مسیج ها را ذخیره کنند و داشته باشند.گویا آی تی: یکی از این راه ها این است که ویدو مسیج های تلگرام را به بخش چت با خود انتقال دهید تا هر وقت که می خواهید از آن ها استفاده کنید اما روش های دیگری نیز وجود دارد که به شما کمک می کند این فایل ها را به صورت فیلم ذخیره کنید. گویا آی تی امروز به شما دو شیوه در این باره یاد می دهد.

روش اول برای دانلود ویدیو مسیج های تلگرام: فایل منجر یا نرم افزار مدیریت فایل ها

اگر کمی فایل های داخلی گوشی خود را بررسی کرده باشید متوجه می شوید که می توانید آن چه در تلگرام دیده اید و شنیده اید را در پوشه شخصی تلگرام مشاهده کنید. اگر یک فایل منجر داشته باشید به داخل آن بروید و پوشه تلگرام را پیدا کنید. در این جا چند پوشه وجود دارد که یکی از آن ها Documents است. آن را باز کنید و ویدیو مسیج هایی را که دیده اید را مشاهده کنید.

دانلود ویدیو مسیج های دایره ای در تلگرام

روش دوم برای دانلود ویدو مسیج های تلگرام: ربات  Savevmbot@

برای اینکه نخواهید مدت ها زمان خود را صرف در گشتن در میان فایل های بخش داکیومنت در تلگرام کنید می توانید مستقیما از یک ربات برای دانلود ویدیو مسیج ها استفاده کنید. برای این کار کافی است که به وارد ربات Save VideoMessages شوید و به عضویت آن درآیید. بعد از این ویدیو مسیج مورد نظر را روی ربات فوروارد کنید و بعد از مدتی نسخه فیلم آن را دریافت کنید.

البته با معرفی این ربات، توسط سازنده شمار استفاده کنندگان از آن افزایش یافته اند و این بدین معنی است که کمی کار کردن با آن حوصله می طلبد و ممکن است چند بار لازم شود فیلم را به آن فوروارد کنید. پس بهترین راه این است که کمی صبور باشید و از طریق فایل داکیومنت، ویدیو مسیجی که دیده اید را تحویل بگیرید!

 

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *