تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام
 • 1400/11/27
 • محمدرضا مرتضایی
 • 1

تبلیغات اینستاگرام راهی فوق العاده برای دستیابی به مخاطبان گسترده تر، افزایش اعتبار و فروش بیشتر است. اینستاگرام یکی از بزرگترین پلتفرم‌های جهان است که میلیون ها ایرانی در آن حساب کاربری دارند، این به این معنی است که در اینستاگرام می‌توانید مخاطبان بیشتری نسبت به هر جای دیگری جذب کنید که درصد بسیار زیادی از آن ها انتخاب محصولات و خدمات مورد نظر خود را از طریق اینستاگرام انجام می دهند.

اکنون زمان آن رسیده که تبلیغات اینستاگرام خود را شروع کنید. شرکت دیجیتال مارکتینگ وب پرشین برای ایجاد تبلیغات پربازده و موثر در اینستاگرام به شما کمک خواهد کرد.

 

WebpersianInstagram

 

اینستاگرام در حال حاضر یکی از فضاهای اصلی تبلیغات است که اگر از آن برای تبلیغ پیج خود استفاده نمی کنید، فرصت پیشرفت و دیده شدن کسب و کارتان را از دست می دهید. اینستاگرام پتانسیل بسیار زیادی برای تبلیغات پربازده دارد که می تواند پیج شما را در کم ترین زمان وارد اکسپلور کند.

اگر می‌خواهید به مخاطبان بیشتری برای کسب و کار خود دست یابید و فروش بیشتری داشته باشید، اینستاگرام مکان مناسبی برای تبلیغات است.

دلایل بسیار خوبی برای استفاده از تبلیغات اینستاگرام وجود دارد:

 • هدف گذاری تقویت شده

یکی از بزرگترین مزایای استفاده از تبلیغات در اینستاگرام این است که به شما امکان می دهد مخاطبان خود را با دقت بیشتری هدف قرار دهید.

 • افزایش آگاهی از برند

یکی دیگر از دلایل عالی برای شروع استفاده از تبلیغات اینستاگرام، افزایش آگاهی کلی از برند یا کسب و کار شما در بین مخاطبان گسترده تر است. هنگامی که مردم برند شما را بیشتر و بیشتر می شناسند، اعتبار ایجاد می کنید که به شما کمک می کند تا اعتماد مخاطبان هدف خود را جلب کنید.

WebpersianWebsite

 • موفقیت در برابر رقبا

با ایجاد تبلیغات حرفه ای در اینستاگرام می توانید برند خود را بهتر معرفی کنید و مخاطب بیشتری را جذب کنید که می تواند باعث جلوتر بودن شما نسبت به سایر رقبا شود.

 • تبلیغات متناسب با بودجه

برای ایجاد یک کمپین موثر، نیازی به هزینه های خیلی زیاد ندارید، می‌توانید متناسب با بودجه خود هزینه بپردازید و همچنان به مخاطبان بیشتری دسترسی پیدا کنید. البته، اگر مبلغ کمتری را خرج می کنید، باید انتظارات خود را کمتر کنید. اما همچنان می توانید تبلیغات موثری داشته باشید.

 • ماندن در یاد مخاطب

نکته ای که اینستاگرام را از دیگر رسانه های اجتماعی متمایز می کند این است که یک پلتفرم بصری است. محتوا روی عکس‌ها و فیلم‌ها تمرکز می‌کند و چندان روی متن متمرکز نیست. هنگامی که تبلیغات شما توسط مخاطبان هدف شما دیده می شود، یک تصویر خوب در ذهن آنها باقی می ماند و این می تواند به فروش بیشتر بسیار کمک کند.

 

WebpersianAdvertisment

 

همچنین این امکان وجود دارد که شما روش تبلیغ مورد نظر خود را انتخاب کنید:

 • تبلیغات در پست و استوری
 • تیزر تبلیغاتی اینستاگرام
 • تبلیغات زمان بندی شده در اینستاگرام (ساعتی یا هفتگی)

زمان شروع استفاده از تبلیغات اینستاگرام است. اگر یک پیج کاری در اینستاگرام دارید و برای گسترش آن ایده ای ندارید و روش تبلیغات را به درستی نمی دانید، پیشنهاد می کنیم اجرای تبلیغات در اینستاگرام را به تیم کاربلد وب پرشین بسپارید.

اگر علاقه مند به خوندن مطالب بیشتر در مورد کارکرد اینستاگرام دارید وبلاگ وب پرشین رو مشاهده کنید.

دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *