سکه بیت؛ هوشمندترین ربات معامله‌گر فارسی

سکه بیت؛ هوشمندترین ربات معامله‌گر فارسی
  • 1402/9/22
  • گویا آی تی
  • 0

سکه بیت پلتفرم معاملاتی هوشمند فارسی است که با سابقه چندین ساله تجربه معامله گری در بورس و بازارهای مالی و بیش از ۶۰ هزار کاربر فعال مشغول به کار است. سکه بیت یک رویکرد رباتیک مبتنی بر هوش انسانی است که روزانه چندین بار توسط کارشناسان بازار فارکس و بورس جهانی به روزرسانی می‌شود و ماموریت اصلی آن شناسایی و معرفی بی‌خطرترین دامنه‌های خرید و فروش در معاملات است. سکه بیت به روشی عمل می‌کند که سرمایه و معاملات کاربران را از هرگونه معامله پرخطر یا دارای ریسک مصون بدارد و احتمال ضرر یا از دست رفتن سرمایه کاربران را به صفر برساند. سکه بیت با روش کاری خود باعث ایجاد حاشیه امن می‌شود و اصل سرمایه واریزی به کیف پول شخصی و سود کارکرد معاملاتی ربات کاربرانی را که از سکه بیت استفاده می‌کنند را به صورت صددرصدی تضمین می‌کند.

سرمایه‌گذاری بدون ریسک و قانونی

سکه بیت یک کسب و کار کاملا رسمی و قانونی متعلق به بخش خصوصی است که به پشتوانه بهره‌مندی از تجربه و اعتماد کاربران خود و با استفاده از سرمایه نیروی انسانی و مجموعه همکاران، سازوکاری بسیار راحت و امن را برای معامله‌گری در فارکس بازار بورس جهانی عرضه و ارائه کرده است و به دلیل مبتنی بودن بر هوش مصنوعی و ضریب صفر برای ریسک معاملات، قادر به تضمین اصل سرمایه و سود کاربران خود است.

سکه بیت براساس قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند و پیشنهادها و قرارداد های بسته شده بین سکه بیت و کاربران، معمولا دارای زمان بندی مشخص و سود پیش‌بینی شده علی‌الحساب به علاوه پاداش تحقق هدف‌های مالی هستند. سکه بیت به جهت ثبوت رعایت ماده ۲ قانون مجازات اسلامی دارای شناسه مالیاتی است که شناسه نشانگر فعالیت سالم اقتصادی و رعایت قوانین مبارزه با پولشویی است. سکه بیت تحت مالکیت شرکت توسعه اقتصادی هوشمند جهان گستر (شرکت سهامی خاص)، به شماره ثبت ۱۸۴۸ و شناسه ملی ۱۴۰۱۲۱۸۸۴۳۴ و کد اقتصادی ۱۴۰۱۲۱۸۸۴۳۴۱۸۴در بستر قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند. هویت احراز شده، دفتر با آدرس معلوم و مشخص دارای، تلفن های ثابت و همراه، سایت رسمی، شناسه مالیاتی، درگاه بانکی قانونی و رسمی تحت نظارت بانک مرکزی و… باعث شده که سکه بیت مورد اعتماد کاربران بسیاری قرار بگیرید.

همچنین سایت “سکه بیت” به عنوان رسانه این ربات معامله‌گر به هیچ سازمان، نهاد و تشکل عمومی، دولتی و نیمه دولتی وابسته نیست و به صورت خصوصی اداره می‌شود و تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به «سکه بیت» است. سایت سکه بیت برای آموزش، خرید و مشاوره در زمینه معامله‌گری در بازارهای مالی جهانی، ایجاد استارت آپ و کسب و کارهای اینترنتی در فضای مجازی به زبان فارسی ایجاد شده است.

حریم خصوصی و امنیت در سکه بیت

سکه بیت استراتژی کاری خود را بر مبنای شفافیت قرار داده است و برای تمامی ابهاماتی که ممکن است برای مخاطبانش ایجاد  شود، پاسخگویی شفاف و سریع دارد. پایگاه اینترنتی سکه بیت نسبت به حفظ حریم خصوصی کاربران و همچنین گسترش تکنولوژی خود به‌گونه‌ای عمل می‌کند که تجربه آنلاین امن و قدرتمندتری را فراهم کند. پایگاه اینترنتی سکه بیت اطلاعات هویتی و شخصی، مانند آدرس ایمیل، نام و شماره تلفن یا آدرس محل کار و سکونت را گردآوری می‌کند. در مقابل پایگاه اینترنتی سکه بیت اطلاعات شخصی شما را از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تاییدناشده، حفاظت می‌کند. همچنین پایگاه اینترنتی سکه بیت اطلاعات شخصی و هویتی‌که شما بر سرورهای رایانه فراهم کرده‌اید، به شکل کنترل‌شده، امن و حفاظت‌شده، از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تاییدناشده حفظ می‌کند. هنگامی که اطلاعات شما (مانند شماره حساب کارت اعتباری) به سایتی دیگر منتقل می‌شود، با استفاده از کدسازی مانند پروتکل SSL  محافظت می‌شود.

پایگاه اینترنتی سکه بیت فهرست مشتریانش را به اشخاص ثالث نمی‌فروشد و اجازه بهره‌برداری از آنها را به غیر نمی‌دهد.

اعلام برائت سکه بیت

سکه بیت در راستای فعالیت کاملا قانونی از چندین موضوع ابهام‌برانگیز در حوزه فعالیت خود اعلام برائت کرده است:

_ هرگونه کسب و کار هرمی و نتوورک

_ هرگونه کسب و کار غیرقانونی، مافیایی و پولشویی

_ هرگونه استخراج و یا تولید رمزارز

 

سلب مسئولیت رپورتاژ: این مقاله به عنوان رپورتاژ آگهی تبلیغاتی در وبسایت گویا آی تی منتشر شده و وبسایت گویا آی تی در مورد تایید یا رد صحت محتوای آن مسئولیتی ندارد

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *