به طور قديمي، براي ايجاد يك پوشه جديد در ويندوز بايد با كليك راست كردن و كليك بر روي گزينه پوشه جديد (New Folder) يك پوشه جديد ايجاد كنيد . در حال حاضر قصد داريم به شما يك برنامه رايگان را معرفي كنيم با نام پوشه‌هاي هوشمند، اين نرم‌افزار به شما كمك مي‌كند كه به كمك يك ترفند بسيار جديد در ويندوز خود براحتي يك پوشه جديد ايجاد كنيد. البته اين ترفند نرم‌افزار براي كساني كه داراي فايل‌هاي زيادي هستند و بايد فولدرهاي مختلف را در ويندوز خود ايجاد كنند اين عمل باعث تسريع در كار و سرعت عمل بالا مي‌شود.

اين ابزار اين امكان را به شما مي‌دهد كه به كمك كشيدن و رها كردن به راحتي يك پوشه جديد ايجاد كنيد . بعد از ايجاد پوشه جديد تمام فايل‌هاي كشيده شده به راحتي به اين پوشه منتقل مي‌شوند و خود در يك پوشه جديد قرار مي‌گيرند. اگر هدف شما در كشيدن پوشه در فايل جديد باشد براحتي با يك رفت و برگشت پوشه قبلي را حذف كرد و كليه اطلاعات شما را به پوشه جديد منتقل مي‌كند.

زماني كه شما عمل كشيدن و رها كردن فايل‌ها را انجام مي‌دهيد، از شما خواسته خواهد شد كه نام پوشه خود را انتخاب كنيد. و حتي اگر پوشه خود را هم نامگذاري نكنيد خود نرم‌افزار براي شما نامگذاري مي‌كند به نامهاي پوشه1 و پوشه 2 .

يكي از بهترين مزاياي اين نرم‌افزار اينست كه نيازي نيست وارد برنامه شويد و كار انتقال پوشه را در نرم‌افزار انجام دهيد.  فقط كافي است كه برنامه را اجرا كنيد بصورت اتوماتيك كليه انتقالهاي پوشه خود را انجام دهيد.

اين نرم‌افزار با كليه پسوندها هماهنگ است و بدون مشكل در سيستم‌ها اجرا مي‌شود. 

پوشه‌هاي هوشمند بر روي ويندوز7، ويندوز ويستا، ويندوز اكس‌پي كار مي‌كند . و داري سيستم‌عامل‌هاي 32 و 64 بيت پشتيباني مي‌كند.

پوشه‌هاي هوشمند را مي‌توانيد همينك دانلود كنيد