آشپز باشی عجول! بازی Diner Dash

  • 1389/4/1
  • ميثاق جراحي
  • 2

اشپز باشی عجول!

Diner Dash

فکر این را بکنید که باید در یک روز, کار صد ها مشتری را راه بیندازید و اگر در کار خود کوچکترین اشتباهی کنید به اخراج و نارضایتی مشتری های شما منجر خواهد شد.

این بار می خواهم بازی ساده و در عین حال اعتیاد اور را به شما معرفی کنم که بازی کردن ان خالی از لطف نیست و به همه ی بازیکن های حرفه ای و غیر حرفه ای توصیه می گردد.

این بازی به دو صورت انلاین تحت وب و افلاین وجود دارد. فقط کافی است به سایت بازی مراجعه و بازی را دریافت کنید و از ان لذت ببرید.

گرافيك زیباست و بافت ها خوب  و خوشايند چشم  کار شده اند. همه چيز پررنگ و پر زرق و برق است و رنگ ها و نور پردازی  جان بخشی خاصی به محیط داده اند.

شما ابتدا در رستوران ها و مکان های خلوت و معمولی مشغول به کار هستید و برای پیشرفت و نقل مکان به مراکز شلوغ و بزرگ باید تا می توانید امتیاز بگیرید.

انواع مشتريان متفاوت هستند  . بعضی دردسر ساز و بعضی دیگر با سفارشات پشت سر شما را به راحتی خسته می کنند.

یک سیستم انرژِی در بازی وجود دارد که میزان توانایی و بازده شما را نسبت به کار هایتان می سنجد اگر خط انرژی به صفر برسد شما خیلی زود Game over می شوید به همین دلیل برای جلوگیری از تکرار این امر باید بعد از هر سرویسی برای مدت اندکی استراحت کنید.

شما باید مشتری ها را بر سر میز هدایت کنید سفارشات خود را بگیرید وخیلی سریع تحویل دهید زمان در بازی حرف اول را می زند و جدول ثبت امتیاز با توجه به زمان انجام ماموریت تان به شما امتیاز خواهد داد.هر چقدر که مشتریها خوشحال و راضی به نظر برسند امتیاز شما بیشتر خواهد بود.

این بازی نوعی بازی رکوردی حساب می شود شما می توانید هر چند نفر که باشید بر سر ثبت رکورد های متفاوت با هم رقابت کنید.

پس از به پایان رساندن هر مرحله به شما مقادیری به عنوان پول اهدا می شود .شما می توانید بوسیله ی سرمایه خود لباس های جدید , مواد غذایی و کمی هم زمان خریداری کنید.

این بازی به شما اموزش می دهد که چگونه زمان را مدریت کنید و از کمترین زمان بهترین نتیجه را بگیرید.www.gooyait.com

نقشه ها زیاد نیستند و یکنواختی را به دنبال دارند بازی 8 مرحله بیشتر ندارد و با باز کردن این هشت مرحله بازی به پایان می رسد.ولی پس از پایان بازی بخش چالش ها ((Challenges))   برای انهایی که به دنبال رقابت می گردند مناسب خواهد بود.

صدا گذاری خیلی جالب است. صدای همهمه ی مشتری ها  به هم خوردن بشقاب ها و صداهای عمومی دیگر باعث می شوند که محیط یک رستوران بسیار شلوغ برای شما تداعی گرددد. البته در کنار این صداهای گوش خراش موسیقی ارامی وجود دارد که در حین بازی پخش می شود و همین تداخل صداها باعث می شود صداگذاری بازی ضعیف به نظر برسد.

برای حرکت دادن بازیکن باید جای قرار گرفتن دکمه ها را به خوبی بلد باشید زیرا که سرعت در انتخاب گزینه ی صحیح مهمترین چیز است.

کنترل بسیار راحت است. دکمه ها شامل حرکت به 4 جهت اصلی و پرش از میزی به میز دیگر((انجام این کار خطر زیادی دارد و ممکن است به کسر امتیاز شما منجر شود))  و دکمه ای برای تعویض میز ها می شود.

شخصیت بازی متغیر است و به انتخاب شما بستگی دارد ولی این امر در برد و باخت تاثیری نخواهد گذاشت.www.gooyait.com

اگر به این بازی واقع بینانه تر نگاه کنیم نتیجه ی حاصل سرعت بسیار زیاد فرایند ها و پیشخدمت بسیار عجولی است که کار ها را با سرعت زیادی انجام می دهد به همین دلیل است که حد و مرزی برای ثبت امتیازات وجود ندارد شما می توانید این بازی را به صورت نوبتی نیز انجام دهید.

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 2 دیدگاه
    1. عزیز جان بفرما این هم لینک دریافت بازی http://isohunt.com/torrent_details/97096753/diner+dash+2?tab=summary

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *