سرگرمی روز جمعه :بازی‌های 8 بیتی نینتندو مورد علاقه خود را آنلاین بازی کنید!

  • 1389/4/11
  • محمدرضا ارجمندی
  • 5

دوباره به یک جمعه دیگر رسیدیم و یک بار دیگر برایتان کمی تفریح از نوع  NES (Nintendo Entertainment System-نینتندو)برای سرگرم شدن و لذت بردن از باقی مانده این  روز و  تعطیلات آخر هفته به ارمغان آورده ایم. امروز ما نگاهی خواهیم داشت به سایتی که حاوی تعداد زیادی از بازی های NES کلاسیک است و شما می توانید این بازی ها را آنلاین بازی کنید.

vNES

وب سایت VirtualNES.com حاوی صدها نمونه از بازی های NES است که شما می توانید آنلاین بازی کنید. اگر سنتان انفدر باشد که به خاطر داشته باشید ، هنگامی که NES بیرون آمد ، گویی روحی تازه  به کالبد کنسول های بازی خانگی دمیده شد. در اینجا ما نگاهی به تعدادی از بازی های این سایت می اندازیم  که مسلما خاطرات زیادی را برای بازی خور های قدیمی زنده خواهد کرد.

بازی برادران سوپر ماریو 3 که  در دوران بازی های 8 بیتی شخصا عاشقش بودم!

بازی برادران سوپر ماریو 3

بازی موتور سواری هیجان انگیز(Excite Bike) یکی از جالبترین بازی های موتور سواری در گل و لای سبک مسابقه ای  در آن زمان بود که حتی به شما اجازه ایجاد مسیر مسابقه به دلخواه خود را هم می داد!

بازی ExciteBike

البته بازی افسانه زلدا(The Legend of Zelda) هم  یکی از اولین بازی های سبک فانتزی بود که بسیاری از مشتاقان بازی های رایانه ای حداقل یک ساعت در روز وقت صرفش می کردند.

بازی افسانه زلدا(The Legend of Zelda)

فکر کنم بی انصافی باشد اگر میان این بازی های کلاسیک یادی از بازی نوستالوژیک Pac-man نکنیم به خصوص که همین چند وقت پیش این بازی سی امین   سالگرد  تولدش را جشن گرفت!

بازی Pac-man

اگر شما علاقه مند به بازی با صفحه کلید هستید بهتر است در صفحه تنظیمات، کنترل بازی را به این گزینه تییر دهید. همچنین از دیگر امکانات سایت می توان به عضویت در فروم  این سایت و اخبار و غیره اشاره کرد.این سایت  قطعا شما را به یاد خاطرات قدیمی و فراموش نشدنی بازی های 8 بیتی NES  خواهد برد  بار دیگر خاطرات کودکی مان زنده خواهد شد!

همچنین سایت حاوی صدها نوع از بازی های دیگری است که شاید در کودکی نتوانسته ایم بازی کنیم  چه طور است انها را هم امتحان کنیم.اگر گاهی از روزمرگی خسته شدید، مراجعه به این سایت به شما بازگشت به روزهای خوب کودکی را نوید می دهد؛ زمانی که  کاری نداشتیم جز اینکه تمام روز دکمه های دسته بازی را بزنیم و بازی را یکی پس از دیگری تمام کنیم!

انجام بازی های NES در virtualnes.com

منبع:howtogeek

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 5 دیدگاه
  1. من همیشه عاشق آقای Pac Man بودم. از آتاری گرفته تا نینتندو و هر چیز دیگه.

    مطلب و نوستالژی جالبی بود. تشکر

    1. سلام لطفا به انتهاي مطلب توجه كنيد…. .

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *