نینتندو ۵ بازی جدید برای گوشی های هوشمند منتشر می کند

نینتندو ۵ بازی جدید برای گوشی های هوشمند منتشر می کند
  • 1394/2/18
  • مبين
  • 0

در طول جلسه این هفته نینتندو گزارش دادکه سود شرکت پس از چهار سال کاهش یافته است. در طی برگزاری کنفرانس سالانه نینتندو مدیر این شرکت یعنی Satoru Iwata اعلام کرد که در حال توسعه ۵ بازی جدید برای گوشی های هوشمند هستند که قبل از ماه مارس ۲۰۱۷ منتشر می شوند.

نینتندو امیدوار است که بازی های جدیدی که برای گوشی های هوشمند طراحی و منتشر می کند تبدیل به یک ستون درآمد برای شرکت بشود. اگرچه مقدار بازی های اعلام شده برای توسعه کمی ناامید کننده است اما Satoru Iwata مدیر عامل این شرکت جزئیات این مسئله را بازگو می کند.

شاید شما فکر کنید که این مقدار اعلام شده بسیار کم باشد. اما ما می خواهیم که برای هر بازی به طور کامل و قابل توجه وقت بزاریم تا یک بازی بی نظیر را تولید کنیم و پس از انتشار آن ها را پشتیبانی کنیم. ۵ بازی برای موبایل تعداد کمی نیست و این تعهد ما را نسبت به تجارت گوشی های هوشمند نشان می دهد.

۱۴۳۱۰۷۶۹۵۵۷۸

در ادامه گفته های او اعلام شد که تجارت بازی روی گوشی های هوشمند به شدت رقابتی است. حتی شانس موفقیت آن ها بسیار کم است و باید مصرف کننده گان آن ها را تایید کنند.

متاسفانه اطلاعات بیش تری درباره بازی های موبایل نینتندو منتشر نشده است اما انتظار می رود که تا قبل از پایان سال جاری اولین عنوان آن ها منتشر شود. نظر شما درباره این خبر چیست؟

منبع: [geeky – gadgets]

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *