متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

معرفی Battery Boost از تکنوسل؛ باتری اضافی قابل حمل گوشی موبایل به همراه کارت خوان میکرو اس دی

12345 (بدون نظر)
Loading...
155


به تازگی شرکت تکنوسل (Technocel ) محصول جدیدی به بازار معرفی نمود با نام Battery Boost که    علاوه بر وظیفه اصلی خود که تامین شارژ اضافی (به شکل باتری دوم) برای  گوشی های تلفن همراه است میتواند به  عنوان نوعی کارت  خوان هم انجام وظیفه کند. دستگاه ساخته است ، این وسیله مجهز به یک باتری با ظرفیت 600 میلی آمپر و از نوع  لیتیوم یون می باشد که برای یک تلفن همراه یا دستگاه شارژ شوند از طریق پورت مینی یواس بی تا 1 ساعت مکالمه یا استفاده اضافی را فراهم می آورد. این باتری از طریق رابط یواس بی  تعبیه شده در خود شارژ  موبایل را فراهم می کند.

همچنین Battery Boost از کابل قابل جمع شدن با پورت یواس بی برای اتصال به کامپیوتر برای شارژ باتری داخلی خود و خواندن کارت حافظه میکرو اس دی استفاده می کند. این وسیله همچنین مجهز به قلاب  سر سوئیچی (carabineer clip) ، کلید خاموش/روشن و نشانگر وضعیت باتری داخلی می باشد.

باتری اضافی Technocel  هم اکنون در دسترس است با حداکثر  قیمت  29.99دلار.

به نقل از: [press][technocel]

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به تازگی شرکت تکنوسل (Technocel ) محصول جدیدی به بازار معرفی نمود با نام Battery Boost که علاوه بر وظیفه اصلی خود که تامین شارژ اضافی (به شکل باتری دوم) برای گوشی های تلفن همراه است میتواند به عنوان نوعی کارت خوان هم انجام