متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

Ciclotte – دوچرخه ورزشی که از یک ایده به محصول تبدیل می شود

12345 (بدون نظر)
Loading...
141

ما نمی توانیم بگوییم که بیش از حد به آینده ایده دوچرخه ورزشی Ciclotte امید داریم؛ اما از سال گذشته تا کنون محصولی واقعی را دیدیم، با اینکه به نظر می رسد این یک ایده و مفهوم است که شانس خود را برای تبدیل به یک محصول مبارزه می کشد. Ciclotte یک دوچرخه ثابت است که بسیار زیبا طراحی شده و هر کسی می تواند آن را با افتخار به نمایش بگذارد. منحنی های جالب و زیبای این محصولی نگاهی متمایز از Ciclò – نمونه اولیه یک دوچرخه تک چرخ که توسط Luca Schieppati طراحی شده، می باشد و اکنون بخشی از مجموعه موزه طراحی Triennale میلان است.

Ciclotte ترکیبی از فولاد، کربن، فیبر شیشه ای در طراحی مینیمال است که می توانید از آن در سه رنگ مختلف و بسیار جذاب برای سوزاندن کالری و چربی های اضافی بدنتان استفاده کنید. چرخش هر پدال این محصول برابر با 4 چرخش یک چرخ می باشد که یک میدان مغناطیسی بالا تولید کرده و سطح مقاومت را بالا می برد.

با دیدن تصاویر زیر می توانید شکل کلی این محصول را ببینید. برای بزرگ شدن تصاویر روی آن ها کلیک کنید.

منابع : ENGadget.comGizMag.com

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ما نمی توانیم بگوییم که بیش از حد به آینده ایده دوچرخه ورزشی Ciclotte امید داریم؛ اما از سال گذشته تا کنون محصولی واقعی را دیدیم، با اینکه به نظر می رسد این یک ایده و مفهوم است که شانس خود را برای تبدیل به یک محصول مبارزه می کشد. Ciclotte یک