متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

معرفی ماوس ارگونومیک ErgoMotionاز SmartFish

12345 (بدون نظر)
Loading...
251


کمپانی SmartFish به تازگی خبر از تولید ماوسی به نام ErgoMotion  داد  که اولین موس لیزری جهان است که به پایه ثابت لولا دار و مکانیسم گردنده ماوس در مفصل مجهز شده است که سبب حرکات سیال ماوس شده و اجازه می دهد ماوس مستقیما خود رابا شرایط حرکت دست کاربر وفق دهد. تکنولوژی ErgoMotion  انواع حرکات ترکیبی جلو ، عقب و حرکت موج مانند جانبی را برای مچ دست کاربر برای هر بار استفاده از ماوس ممکن می سازد که در کاهش خطرات ناشی از استرس ناشی از اعمال تکراری (Repetitive Stress Injury یا RSI) نقش موثری ایفا می کند.

ماوس  ErgoMotion از یک تصال بی سیم با فرکانس  2.4GHz  استفاده می کند و همراه خود یک گیرنده متصل به درگاه یواس بی دارد. از دیگر نکات جالب در طراحی این ماوس می توان به طراحی متقارن ماوس اشاره کرد که آن را برای استفاده توسط هر دو گروه کاربران راست دست و چپ دست ایده آل می سازد.. این محصول هم اکنون برای خرید در سایت آمازون به قیمت 49.99 دلار در دسترس است.

به نقل از: [smartfish][press]

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کمپانی SmartFish به تازگی خبر از تولید ماوسی به نام ErgoMotion داد که اولین موس لیزری جهان است که به پایه ثابت لولا دار و مکانیسم گردنده ماوس در مفصل مجهز شده است که سبب حرکات سیال ماوس شده و اجازه می دهد