معرفی نسل چهارم آی پاد شافل توسط اپل؛ بازگشت دکمه ها!

 • 1389/6/15
 • محمدرضا ارجمندی
 • 2


نمی دانم نسل سوم  ام پی تری پلیر آی پاد شافل (shuffle) را یادتان هست که به جای دکمه های کنترل پخش قطعات موسیقی متکی به فرامین صوتی (VoiceOver) برای کنترل بود یا نه. به هر حال اپل در نسل جدید این آی پاد که از کوچکترین  پخش کننده های ام پی تری جهان هست دوباره دکمه های فیزیکی را روی بدنه طراحی کرده (مدل2010) به طوری که این پخش کننده دارای  پد کنترلی کلیک کردنی با فشار انگشت برای پخش موسیقی و کنترل حجم صداست. است هر چند هنوز هم در قابلیت  VoiceOver در این نمونه موجود است.

شافل جدید درست مثل نسخه کوچکتر شده نسل دوم آی پاد شافل است. از ویژگی های این پخش کننده به 2  گیگابایت حافظه داخلی و یک گیره لباس در پشت خود، درست مثل همه shuffles های نسل های قبلی اشاره کرد. نسل جدید آی پاد شافل در رنگ های متنوع  نقره ای ، آبی ، سبز ، نارنجی و صورتی و با قیمت 49  دلار هم اکنون عرضه شده است.

به نقل از apple

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 2 دیدگاه
 1. ادمهای خوش صلیقه” منظورم کسایی که در مورد امکانات نواوری زیبایی وکیفیت محصولات اپل مطلب وعکس مینویسنو میزارنه دستتون درد نکنه هر چند میگن مشک ان است که خود ببوید ……..بهر حال بابت معرفی …خیلی دمت گرم تو رو خدا به اندازش ورنگش امکانات نگاه کن ادم افسوس میخوره که میفهمه یه روزی این استیو جابر هم باید غزل خدا حافظی رو بگه هرچند من حاضرم قسم بخورم که جاش ته بهشته (عبادت به جز خدمت خلق نیست به تسبیح و سجاده و دلق نیست)

  1. بله کاملا با شما موافقم
   به جز نسل چهارم شافل اپل دو محصول موسیقیایی دیگر خود را از جمله آیپاد نانو و تاچ را هم به روز کرده و در بسته بندی هایی زیبایی به زودی روانه بازار خواهد کرد.
   من که خودم از وقتی اپل و محصولاتش رو شناختم همواره این شرکت و مدیر عاملش رو تحسین می کردم
   البته اگه بعضی ها شروع نکنند به پیدا کردن عیب و ایرادهای شرکت و محصولاتش!
   چون ما معمولا عادت داریم همیشه به نکات منفی هر چیزی پیش از نقاط قوتش نگاه کنیم

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *