به کمک Open With به سرعت صفحه های مورد نظر خود را از فایرفاکس به دیگر مرورگرها ببرید

 • 1389/8/7
 • مهرداد ارجمندی
 • 5

اگر شما یک طراح حرفه ای سایت یا وبلاگ هستید حتما پیش آمده است که ناگهان بخواهید از یک مرورگر به مرورگر دیگر بروید. این کار می تواند بسیار خسته کننده باشد وقتی مرتب بخواهید که URLها را از یک مرورگر به مرورگر دیگر منتقل کنید.با این حال  برای کاربران فایرفاکس ابزاری وجود دارد که می توانند به کمک آن این جابجایی مرورگر ها را آسان تر کنند. نام این ابزار Open With است.

Open With یک ابزار شگفت انگیز برای مرورگر فایرفاکس است که به صورت افزونه به آن اضافه می شود. بعد از آنکه آن را نصب کردید می توانید بر روی هر صفحه ی بازی در فایر فاکس راست کلیک کنید و به منوی Open With دسترسی داشته باشید. سپس مرورگری را که انتخاب کرده اید باز می شود و URL مورد نظر شما به صورت خودکار و بدون اینکه بخواهید آن را مجددا تایپ کنید در آن مرورگر لود می شود.

بهتر از آن دکمه هایی هست که در نوار ابزار افزونه ایجاد می شود و  از طریق این دکمه ها می توانید برای دیگر مرورگر های خود از فایر فاکس ، شورت کات درست کنید . بر روی آیکون مرورگر مورد نظرتان کلیک می کنید و سپس آدرسی را که با فایرفاکس باز کرده بودید در آن مرورگر لود می شود.

آپشن های این افزونه به شما اجازه ی کنترل کردن ظاهر آن را هم در منوی اصلی می دهد. از طریق آپشن ها می توانید به صورت دستی به آنها مرورگر اضافه کنید. این وقتی به شما کمک می کند که مرورگری دارید که  Open With آن را به صورت خودکار شناسایی نمی کند.

ویژگی ها :

رابط کاربری خوب وساده

به سادگی به شما اجازه می دهد که صفحه ی وبی را که با فایرفاکس بازکرده اید با دیگر مرورگرها هم باز کنید.

می توانید مرورگرها را به صورت آیکون برای شورت کات کردن آنها در نوار ابزار فایرفاکس درآورید.

می توانید در منوی اصلی فایرفاکس نوشته های جدید  را وارد کنید  .

به شما اجازه می دهد که مرورگرهایی را که Open With  آنها را شناسایی نمی کند به صورت دستی وارد کنید .

از اینجا می توانید به Open With دسترسی داشته باشید.

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 5 دیدگاه
 1. سلام مهرداد جان
  ممنون از این مطلب؛ ولی فکر کنم قبلا این افزونه معرفی شده بود : https://www.gooyait.com/1389/06/02/how-to-open-links-in-firefox-with-other-browsers.html

  موفق باشی

  1. سلام
   والا من لینکی که واسم می یاد ترجمه می کنم

 2. من این کارراکرده ام می خوام برای جلوگیریی از این کار باید چه کار کرد یا خلاصه تر بگم چگونه می توان این برنامه را خنثی کرد

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *