بهترین منبع انتخاب بازیکن برای بازی Counter-Strike

  • 1389/11/23
  • ITTeach
  • 10

هشت شخصیت در بازی کانتر استرایک: سورس (Counter-Strike: Source) وجود دارند٬ چهار تروریست و چهار مأمور ضد ترور. مشکل اینجاست که کانتر استرایک میلیون‌ها کاربر دارد که این مسئله تشخیص تفاوت‌ها را دشوار می‌کند. خوشبختانه٬ طرفداران از زمان انتشار این بازی اقدام به طراحی پوسته‌های جدید بازیکن کرده‌اند و در حال حاضر هزاران پوسته آماده وجود دارد که می‌توان از بین آن‌ها انتخاب کرد. بسیاری از این پوسته‌های جدید دارای قابلیت‌های پیشرفته‌ای همچون نقشه‌های طبیعی و سایه‌زنی فونگ (phong) هستند که باعث می‌شود بهتر از پوسته‌های پیش‌فرض جلوه کنند. هروقت تصمیم گرفتید که تروریست‌ها را تبدیل به سارقان بانک با لباس‌های شیک و مرتب کنید و یا بر تن مأموران ضد ترور لباس پلنگی بپوشانید٬ می‌توانید به modding community کانتر استرایک: سورس بروید. ادامه مطلب را بخوانید تا با بهترین پوسته‌های بازیکن برای تروریست‌ها و ضدترورها به انتخاب ما آشنا شوید:

نصب کردن پوسته‌های بازیکن از چیزی که تصور می‌شود دشوارتر است و لازم است فایل‌های mod دقیقاً در محل درست خود قرار بگیرند. می‌گوییم که چه کار کنید. به محل نصب کانتر استرایک: سورس خود بروید که معمولا در این آدرس قرار دارد: C:Program FilesValveSteamSteamAppsCounter-Strike: Source cstrikematerialsmodelsplayer. درون پوشه player هشت فایل خالی با اسامی زیر بسازید٬ یعنی هر فایل برای هر کدام از شخصیت‌های تروریست و ضد ترور: ct_gign٬ ct_gsg9٬ ct_sas٬ ct_urban٬ t_arctic٬ t_guerilla٬ t_leet و t_phoenix. وقتی پوسته‌ای را دانلود و آنزیپ می‌کنید احتمالاً با فایل‌هایی تحت عناوین materials٬ player و model مواجه می‌شوید. آن‌ها را در پوشه materials کانتر استرایک: سورس کپی کرده و با فایل‌های موجود ترکیب کنید و سپس پوسته را نصب نمایید.

در پوسته‌‌هایی همچون Death Avenger٬ فایلی با عنوان t_arctic دریافت می‌کنید. این فایل را جایگزین فایلی که پیش‌تر با همین نام ساخته بودید کنید و کار تمام است. برای اطلاعات بیشتر درباره نصب پوسته‌های بازیکن٬ رهنمای موجود در FPS Banana را مطالعه کنید.

این مجموعه پوسته‌های جالب ظاهری جدید و متحدالشکل به همه شخصیت‌های ضد ترور می‌دهد. اگر به طور دائم با دوستانتان بازی می‌کنید٬ CT Remix pack مجموعه پوسته ایده‌آلی است. ماسک‌ها و لباس‌های مختلف به هر کدام از بازیکنان شخصیت منحصر به فردی می‌بخشد اما پوشش پلنگی تک‌رنگ لباس‌ها که با جزئیات بالایی کار شده است ظاهر یک تیم از قاتلان بی‌رحم را تداعی می‌کند.

بهترین در میان همه نقشه‌های شبانه کانتر استرایک. خوب٬ درست است که نقشه‌های شبانه زیادی برای کانتر استرایک وجود ندارد اما رنگ مشکی باعث می‌شود افراد لاغرتر به نظر برسند! این پوسته فوق‌العاده بازیکن را تا حد ممکن شبیه یک جنگجوی نینجا می‌کند بدون اینکه از فضای نظامی مدرن کانتر استرایک تخطی کند. این پوسته این قدر جالب است که باید چند فایل مجزا را دانلود کنید! بخش ۱ و بخش ۲.

وقتی نظامی‌ها درباره لباس‌های تاکتیکی حرف می‌زنند منظورشان لباس‌هایی نیست که زیر زیرپوش پنهان شوند و مترصد فرصت مناسب برای حمله باشند! بلکه دارند درباره جیب حرف می‌زنند! یک لباس هرچه جیب‌های بیشتری داشته باشد٬ تاکتیکی‌تر است و کمتر لباسی است که به اندازه لباس‌هایی که در پوسته Tactical Counter-Terroristوجود دارد تاکتیکی باشد. در این پوسته٬ آن قدر به جزئیات پرداخته شده که گویی اگر اراده کنید می‌توانید دکمه‌های لباس‌ها از جا بکنید.

مجموعه Classic Unbreakable CT Pack دارای سه گونه مختلف است: تفنگدار صحرایی٬ مار آبی و شعله نقره‌ای. هر کدام از این‌ها یک پوسته منحصر به فرد است که به خوبی و با جزئیات بالا طراحی شده است. شعله نقره‌ای که رویش طرح یک شعله مارپیچ نقره‌ای رنگ حک شده احتمالاً بهترین‌شان است و به احتمال قوی قربانیان‌تان تا مدت‌ها پس از پایان بازی این لباس را به یاد خواهند داشت.

در زمانی که همه ممکن است فراموش می‌کنند که آدم بدها واقعا چه کسانی هستند٬ پوسته Death Avenger چهره پیش‌فرض شخصیت‌های کانتر استرایک را با یک ماسک اسکلتی وحشتناک عوض می‌کند! اگر می‌خواهید در اطراف چرخی بزنید٬ بمب‌هایتان را کار بگذارید و مغز آدم‌های بدشانس را با شلیک یک گلوله به سرشان پودر کنید٬ در این صورت شاید دوست داشته باشید این کارها را زمانی انجام دهید که شبیه تبهکاران فیلم‌های جیمز باند لباس پوشیده‌اید! نگاهی هم به Masked for Death بیندازید که نسخه چریکی همین پوسته است.

پوسته Casual Terrorist یکی از mod های همیشه محبوب Arctic Terrorist است. این پوسته خوش‌ساخت و کم زرق و برق حالت عادی تروریست‌های کانتر استرایک را تغییر می‌دهد. ترکیب سوییشرت کلاه دار و شلوار جین ممکن است نسبت به لباس سارقان بانک کمتر جذاب باشد اما اگر بخواهید در حس واقع‌گرایی کانتر استرایک باقی بمانید لباس بسیار مناسبی است.

اگر پوسته Death Avenger بازیکن را شبیه تبهکاران فیلم جیمز باند کند٬ پوسته Bank Robber او را تبدیل به خود جیمز باند خواهد کرد. البته اگر جیمز باند تصمیم بگیرد شغلش به عنوان یک مأمور اطلاعاتی بین‌المللی را ترک کرده و سر از دزدی در بیاورد! ظاهر شخصیت‌ها مستقیماً از فیلم‌های تبهکاری درجه یکی مثل Heat قرض گرفته شده و نشان می‌دهد که ممکن است شخص یک قاتل خونسرد و سادیسمی باشد ولی شبیه یک آدم حسابی کت و شلوارپوش به نظر برسد. پوسته Bank Robber آن قدر با جزئیات کار شده که حتی می‌توانید زمان را در ساعت رولکس شخصیت‌ها ببینید. حدوداً ۳:۲۰ و از ظاهر امر پیداست که باید بعد از ظهر باشد.

فیزیکدان محبوب مردم* تو زرد از آب در‌آمد! این پوسته جایگزین برای مدل Leet٬ گوردون فریمن را به عنوان یکی از شخصیت‌های تروریست کانتر استرایک: سورس اضافه می‌کند. چه به روزت آمده گوردون؟ او ممکن است به تنهایی بتواند حمله بیگانگان فضایی را دفع کند اما آیا در برابر فشار نیروهای ضدترور هم تاب ایستادگی دارد؟ تنها یک راه برای فهمیدنش وجود دارد. پوسته را دانلود کنید و آماده شوید تا ببینید آیا واقعاً فریمن مرد این میدان هست یا خیر.

این‌ها تنها چند نمونه از هزاران پوسته عرضه شده برای کانتر استرایک: سورس هستند. برای دریافت پوسته‌های بیشتر به FPS Banana مراجعه کنید. اگر مایلید شخصیت‌هایتان را حتی بیشتر از این سفارشی کنید٬ به منتخب بهترین اسلحه‌های کانتر استرایک: سورس که ما پیشنهاد داده‌ایم سر بزنید. کدام یک از پوسته‌ها را بیشتر می‌پسندید و آیا موردی هست که بخواهید به این فهرست اضافه کنید؟

منبع: pcgamer

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 10 دیدگاه
  1. من از این کانتر کلی لذت میبرم…مشکل اینه که سیدی کانتر سورس رو ندارم!!
    الان کاندیشن زیرو دارم که ظاهرا شبکه ای هم نمیشه!!

  2. من چند سال است کانتر بازی می کنم و همین سال پیش بود که من اطلاع یافتم که همچین کار هایی که من در سایت مخفی خودم این skinها را دانلود می کنم و من درکت می کنم ومن هم شاید میلیون ها بار skin دانلود میکنم واز اگاهی شما خوش حالم و ارزوی من است که همه از این skin ها دانلود کنند و لذت ببرند

  3. من از اسکین لیت که گردون فریمن خیلی خوشم اومد من هاف لایف رو تا قسمت۲ اپیزود ۲ بازی کردم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *