متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

تبلت بی نام و اندرویدی Toshiba با باطری قابل تعویض

12345 (بدون نظر)
Loading...
131

طی چند هفته اخیر، مشخصات تقریبا یکسانِ تبلت های Honeycomb بسیاری را دیده­ایم و تبلت Android 3.0 توشیبا که در شرف عرضه است نیز مشخصاتی شبیه به دیگر تبلت ها دارد: صفحه نمایش ۱۰.۱ اینچی، پردازنده NVIDIA Tegra 2 و دو دوربین در عقب و جلو البته به استثنای آن چیزی که دیگر تبلت ها ندارند… یک باطری قابل تعویض! دقیقا نمی دانیم که چرا دیگر تولید کنندگان تبلت همچون موتورولا، سامسونگ و یا ال جی باطری های قابل تعویض را ارائه نمی دهند اما تبلت توشیبا که گمان می رود در ماه آوریل وارد بازار شود، به شما اجازه خواهد داد وقتی باطری ۲۰۳۰mAH­اش تحلیل رفت آنرا بیرون آورده و یا با یک باطری اضافه که قبلا خریداری کرده اید جایگزین نمایید.

بدیهی است که ما امیدواریم باطری با یک بار شارژ به اندازه کافی دوام بیاورد و شما مجبور نباشید آن را مجددا دستکاری کنید، اما در این مورد حرف هایی در مورد خدمات و پشتیبانی زده می شود (با جدا کردن باطری ممکن است از یک سری پشتیبانی ها محروم شوید). البته ما حدس می زنیم که ظرفیت واقعی باطری ممکن است در آینده تغییر کند. خب، هنوز هم به مدارک بیشتری نیاز دارید؟ بر روی تصاویر زیر کلیک کنید تا نحوه تعویض باطری را مشاهده کنید و نگران به هم ریختن قطعات داخلی تبلت هم نباشید زیرا که توشیبا به ما اطمینان داده این تبلت هنوز یک نمونه بسیار ابتدایی می باشد.

تبلت توشیبا با باطری قابل تعویض

منبع: engadget

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

طي چند هفته اخير، مشخصات تقريبا يكسانِ تبلت هاي Honeycomb بسياري را ديده ايم و تبلت Android 3.0 توشيبا كه در شرف عرضه است نيز مشخصاتي شبيه به ديگر تبلت ها دارد: صفحه