متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

نوت بوک سری ۹ سامسونگ سازگار با محیط زیست برنده طاووس طلایی

12345 (بدون نظر)
Loading...
99

سامسونگ برنده جایزه طاووس طلایی بخاطر استفاده از ویژگی های سازگار با محیط زیست در نوت بوک های سری ۹شد.این جایزه ،جایزه ای دوسالانست و به شرکت های سرآمد در زمینه نو آوری ،کیفیت، آموزش، نظارت ، مدیریت محیط زیست و مسئولیت اجتماعی شرکت ها اهدا میشود.

نوت بوک های سری ۹ باریک ترین وسبک ترین نوت بوک ها برای حمل هستند و همچنین مصرف برق کمتر ی دارندو از مواد سازگار با محیط زیست با حداکثر بازیافت استفاده میکنند.این نوت بوک از duralumin ماده بسیار سبک که دوبرابر قوی تر از آلومینیوم است و معمولا برای طراحی هواپیماهای پیشرفته مورداستفاده قرار میگیردساخته شده است.نوت بوک سری۹ در آوریل ۲۰۱۱ طراحی و در هند راه اندازی شد.

برخی از ویژگیهای کلیدی که نوت بوک سری ۹ را به یکی از استانداردهای زیست محیطی کامپیوترهای شخصی  تبدیل میکند عبارتند از: حداکثر بازیافت و استفاده از مواد تخصصی Duralumin، مصرف انرژی بسیار پایین در هر دو حالت (استندبای)غیر فعال و آماده به کار ، کاهش تاثیر آب و هوا و این واقعیت که محصول و بسته بندی تا ۸۰ ٪  و مواد طراحی شده قابل بازیافتند.

رانجی یاداو رئیس موبایل وITسامسونگ اظهار  نمود: از به رسمیت شناخته شدن در چنین انجمن معتبری و اعطای جایزه طاووس طلایی برای نوت بوک سری ۹بسیار خرسندیم.سامسونگ در تلاش برای معرفی محصولاتی با ترکیب آخرین تکنولوژی و ویژگی های سازگار محیط زیست با ارائه بالاترین استانداردهای تجربی مصرف کنندست.

منبع: samsunghub

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سامسونگ برنده جایزه طاووس طلایی بخاطر استفاده از ویژگی های سازگار با محیط زیست در نوت بوک های سری 9شد.این جایزه ،جایزه ای دوسالانست