متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

سرگرمی روز جمعه : آمیگو پانچو

12345 (بدون نظر)
Loading...
971

در بازی این هفته شما باید به “پانچو” کمک کنید تا از دره ای که در آن فرود آمده نجات یابد . شما در این بازی باید خوب فکر کنید و راه فرار مناسبی را برای پانچو در زمان کوتاهی پیشنهاد کنید .

خیلی خوب  برای همکاری و نجات پانچو آماده هستید ؟

 

آمیگو پانچو

هدف بازی کمک به پانچو است تا از دره ای که در زیر پایش قرار دارد فرار کنید . ولی فرار کردن به این راحتی ها هم نیست موانع و مشکلات فراوانی سد راه شما هستند که باید با فکر خود آنها را دور بزنید و از شر آنها خلاص شوید .

می توانید انتخاب کنید که از مرحله اول بازی را آغاز کنید و یا از مرحله های بعدی یا می توانید مراحل بازی را ببینید .

بیست و پنج مرحله سرگرم کننده کافی است تا به میزان زیادی وقت شما را پر کند و اوقات خوشی را برای شما فراهم آورد .

در اینجا مرحله اول بازی را می توانید ببینید . در این مرحله که بیشتر آموزشی است می توانید نکات و معرفی بازی را ببینید . با کلیک بر روی اشیا می توانید آنها را حذف کنید و با حذف آنها سبب تغییرات و اتفاقاتی شوید ( اشیایی که قابل حذف شدن می باشند با یک مرز آبی مشخص می شوند ) .با حذف اشیا به پانچو کمک می کنید تا به پرواز دراید ! . در اینجا با کلیک بر روی تیر چوبی می توانید پانچو را نجات دهید .

 

توجه داشته باشید : می توانید تمام صدا ها و موسیقی بازی را قطع کنید اگر فکر می کنید تمرکزتان را کم می کند . از گوشه پایین سمت چپ می توانید این کار را انجام دهید .

 

حرکت به سمت بالا ! اگر در مرحله ای باختید به صورت اتوماتیک بازی از نو آغاز می شود ( همان مرحله ) اگر هم خواستید می توانید از دکمه ای که در گوشه سمت راست است استفاده کنید .

 

در پایان هر مرحله می توانید جمع امتیازات خود را ببینید ، می توانید انتخاب کنید که دوباره مرحله را بازی کنید و یا به مرحله بعد بروید .

 

در اینجا باید سعی کنید که کاکتوس ها را از بادکنک هایی که در دست دارید دور نگه دارید !

 

پانچو در مسیر خودش پیش می رود …

از مرحله دوم به بعد شما می توانید امتیازات و تمام اطلاعات هر مرحله را به طور مستقل ببینید .

اوضاع از مرحله سوم جالب تر می شود . پانچو به صورت اتوماتیک بالا می رود و شما باید از او در برابر دو کاکتوسی که تیراندازی می کنند محافظت کنید . باید بسیار به زمان توجه داشته باشید تا بتوانید جان پانچو را نجات دهید .

همچنان که در بازی جلو می روید با مشکلات و موانع گوناگون و مختلفی روبه رو می شوید پرنده های غول آسا ، کاکتوس های تیرانداز و … امیدوارم از بازی لذت ببرید !

از اینجا می توانید آمیگو پانچو را بازی کنید

منبع : How-To Geek

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در بازی این هفته شما باید به "پانچو" کمک کنید تا از دره ای که در آن فرود آمده نجات یابد . شما در این بازی باید خوب فکر کنید و راه فرار مناسبی را برای پانچو در زمان کوتاهی پیشنهاد کنید .